О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 265
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. Z921700_ "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантии инвестиций и Международном центре по регулированию инвестиционных споров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 311).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. B922200_ "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой
корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве
гарантии инвестиций и Международном центре по регулированию инвестиционных
споров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N
13-14, ст. 312).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 265-ІІ
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкісіне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепілдігінің көп жақты агенттігіне және Инвестициялық дауларды реттеу жөніндегі халықаралық орталыққа мүшелігі туралы" 1992 жылғы 26 маусымдағы Z921700_ Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 311-бап).
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкісіне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепілдігінің көп жақты агенттігіне және
Инвестициялық дауларды реттеу жөніндегі халықаралық орталыққа мүшелігі
туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" 1992
жылғы 26 маусымдағы Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің
Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 312-бап).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.