О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 21 марта 2002 года № 311.
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 20 июля 1995 г.
Z952368_
"О таможенном деле в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 13; № 23, ст. 152; Ведомости
Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст. 180; № 18, ст. 367;
1997 г., № 11, ст. 144; № 12, ст. 189; № 22, ст. 333; 1998 г., № 4, ст.
46; № 24, ст. 436; 1999 г., № 20, ст. 717; 2000 г., № 3-4, ст. 66; № 6,
ст. 142; № 10, ст. 244; № 18, ст. 338; 2001 г., № 15-16, ст. 224; № 20,
ст. 257; № 23, ст. 309) следующие изменения:
в статье 149:
в части первой подпункт 12) исключить;
в части третьей цифру "12)" исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)

"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2002 жылғы 21 наурыз N 311-ІІ
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 1995 жылғы 20
шілдедегі
Z952368_
Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 13, N 23, 152-құжат;
Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180-құжат; N
18, 367-құжат; 1997 ж., N 11, 144-құжат; N 12, 189-құжат; N 22, 333-құжат;
1998 ж., N 4, 46-құжат; N 24, 436-құжат; 1999 ж., N 20, 717-құжат; 2000
ж., N 3-4, 66-құжат; N 6, 142-құжат; N 10, 244-құжат; N 18, 338-құжат;
2001 ж., N 15-16, 224-құжат; N 20, 257-құжат; N 23, 309-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
149-бапта:
бірінші бөлігіндегі 12) тармақша алып тасталсын;
үшінші бөлігіндегі "12)," деген цифр алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.