О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О средствах массовой информации"
Закон Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 509
Статья 1.  Внести в Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 г. "О средствах массовой информации" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 21, ст. 771; 2001 г., N 10, ст. 122) следующее изменение:
пункт 3 статьи 14 изложить в следующей редакции:
"3. Реклама алкогольной продукции запрещается с 1 января 2004 года.
Реклама табака и табачных изделий регулируется законодательством Республики Казахстан о профилактике и ограничении табакокурения и о рекламе.".
Статья 2.  Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 509 Заңы
1-бап.  "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" 1999 жылғы 23 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1999 ж., N 21, 771-құжат; 2001 ж., N 10, 122-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
14-баптың 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алкоголь өнімдерін жарнамалауға 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап тыйым салынады.
Темекі және темекі бұйымдарын жарнамалау темекі шегушіліктің алдын алу мен оны шектеу туралы және жарнама туралы Қазақстан Республикасының заңдарымен реттеледі.".
2-бап.  Осы Заң ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті