О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год"
Закон Республики Казахстан от 5 июля 2007 года N 273
Статья 1. Внести в  Закон Республики Казахстан от 8 декабря 2006 г. "О республиканском бюджете на 2007 год" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г.,  N 21-22, ст. 133) следующие изменения и дополнения:
1) в статье 1:
в подпункте 1):
цифры "1 958 638 496" заменить цифрами "2 045 323 335";
цифры "1 456 156 251" заменить цифрами "1 532 692 093";
цифры "40 849 672" заменить цифрами "50 998 669";
в подпункте 2) цифры "1 955 958 982" заменить цифрами "2 115 188 147";
в подпункте 3) цифры "2 679 514" заменить цифрами "-69 864 812";
в подпункте 4):
цифры "-22 360 857" заменить цифрами "-22 482 857";
цифры "28 521 406" заменить цифрами "28 399 406 ";
в подпункте 5):
цифры "170 176 371" заменить цифрами "223 794 555";
цифры "172 176 371" заменить цифрами "225 794 555";
в подпункте 6):
цифры "-145 136 000" заменить цифрами "-271 176 510";
цифры "1,2" заменить цифрами "2,2";
в подпункте 7) цифры "145 136 000" заменить цифрами "271 176 510";
2) статью 4 исключить;
3) в части первой статьи 14:
цифры "122 476" заменить цифрами "29 673";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"1 024 543  тысячи тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования.";
4) в части первой статьи 15 цифры "5 182 512" заменить цифрами "4 682 512";
5) в части первой статьи 18:
цифры "29 205 219" заменить цифрами "29 666 165";
слова "года и" заменить словом "года,";
дополнить словами "и отмены акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет";
6) в части первой статьи 20:
цифры "31 675 031" заменить цифрами "31 449 132";
цифры "1 037 904" заменить цифрами "1 020 274";
цифры "5 166 079" заменить цифрами "4 997 571";
цифры "3 888 528" заменить цифрами "3 848 767";
7) в статье 22:
цифры "2 000 000" заменить цифрами "7 380 000";
слова "отопительный сезон" заменить словом "период";
8) в части первой статьи 25:
цифры "21 971 092" заменить цифрами "39 421 893";
цифры "6 380 000" заменить цифрами "10 340 810";
цифры "8 613 810" заменить цифрами "17 187 352";
цифры "6 448 926" заменить цифрами "11 365 375";
9) в части первой статьи 26 цифры "11 019 674" заменить цифрами "19 358 786";
10) дополнить статьей 26-1 следующего содержания:
"Статья 26-1. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год средства в сумме 12 467 398 тысяч тенге на выплату авансового платежа для строительства объектов образования на основе государственно-частного партнерства.
Перечень и распределение сумм по объектам образования, строящимся на основе государственно-частного партнерства, определяются Правительством Республики Казахстан.";

"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 5 шілдедегі N 273 Заңы
РҚАО-ның ескертуі. Осы Заң 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап  қолданысқа  енгізіледі.
1-бап.  "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңына  (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2006 ж., N 21-22, 133-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-бапта:
1) тармақшада:
"1 958 638 496" деген цифрлар "2 045 323 335" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 456 156 251" деген цифрлар "1 532 692 093" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"40 849 672" деген цифрлар "50 998 669" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 955 958 982" деген цифрлар "2 115 188  147" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 679 514" деген цифрлар "-69 864 812" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-22 360 857" деген цифрлар "-22 482 857" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"28 521 406" деген цифрлар "28 399 406" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"170 176 371" деген цифрлар "223 794 555" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"172 176 371" деген цифрлар "225 794 555" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-145 136 000" деген цифрлар "-271 176 510" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1,2" деген цифрлар "2,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "145 136 000" деген цифрлар "271 176 510" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 4-бап алып тасталсын;
3) 14-баптың бірінші бөлігінде:
"122 476" деген цифрлар "29 673" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік жалпы орта білім беру жүйесіне интерактивтік оқыту жүйесін енгізуге - 1 024 543 мың теңге;";
4) 15-баптың бірінші бөлігіндегі "5 182 512" деген цифрлар "4 682 512" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 18-баптың бірінші бөлігінде:
"29 205 219" деген цифрлар "29 666 165" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"енгізуге және" деген сөздер "енгізуге," деген сөзбен ауыстырылсын;
"алып тастауға" деген сөздерден кейін "және жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесіне арналған акциздің жойылуына" деген сөздермен толықтырылсын;
6) 20-баптың бірінші бөлігінде:
"31 675 031" деген цифрлар "31 449 132" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 037 904" деген цифрлар "1 020 274" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 166 079" деген цифрлар "4 997 571" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 888 528" деген цифрлар "3 848 767" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) 22-бапта:
"2 000 000" деген цифрлар "7 380 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2006-2007 жылдардың жылыту маусымында" деген сөздер "2006-2007 жылдар кезеңінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) 25-баптың бірінші бөлігінде:
"21 971 092" деген цифрлар "39 421 893" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"6 380 000" деген цифрлар "10 340 810" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"8 613 810" деген цифрлар "17 187 352" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"6 448 926" деген цифрлар "11 365 375" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9) 26-баптың бірінші бөлігіндегі "11 019 674" деген цифрлар "19 358 786" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10) мынадай мазмұндағы 26-1-баппен толықтырылсын:
" 26-1-бап.  2007 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекеттік-жеке әріптестік негізінде білім беру объектілерін салу үшін аванстық төлем төлеуге 12 467 398 мың теңге сомасында қаражат көзделсін.
Мемлекеттік-жеке әріптестік негізінде салынып жатқан білім беру объектілерінің тізбесін және олар бойынша сомаларды бөлуді Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайды.";