О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 25 июня 2008 года N 47-IV
Статья 1 . Внести в Закон Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 316) следующее дополнение:
статью 3 дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"День Столицы - 6 июля;".
Статья 2 . Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 25 маусымдағы N 47-IV Заңы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 23, 316-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-бап мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"6 шілде - Астана күні;".
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н.НАЗАРБАЕВ