О внесении изменений в Конституционный закон Республики Казахстан "О государственных символах Республики Казахстан"
Конституционный закон Республики Казахстан от 4 июля 2008 года N 56-IV
Статья 1 . Внести в Конституционный закон Республики Казахстан от 4 июня 2007 года "О государственных символах Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 72) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
Статья 2 . Настоящий Конституционный закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 шілдедегі N 56-IV Конституциялық Заңы
1-бап . "Қазақстан Республикасының мемлекеттік нышандары туралы" 2007 жылғы 4 маусымдағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2007 ж., N 11, 72-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "нышандары", "нышандарының", "нышандарын", "нышандарына" деген сөздер тиісінше "рәміздері", "рәміздерінің", "рәміздерін", "рәміздеріне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап . Осы Конституциялық заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев