О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы"
Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 98-IV
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 25 ноября 2006 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2007-2009 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2006 г., № 19-20, ст. 120; 2008 г., № 8-9, ст. 29) следующее изменение:
абзац четвертый статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2009 год - 843 100 000 тысяч тенге.".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2009 года.
Президент
Республики Казахстан                             Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 98-IV Заңы
1-бап . "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2007-2009 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2006 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2006 ж., N 19-20, 120-құжат; 2008 ж., N 8-9, 29-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 жыл - 843 100 000 мың теңге.".
2-бап . Осы Заң 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев