О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2010 года № 363-IV
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 20 июня 1997 года «О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12, ст. 186; 1998 г., № 24, ст. 437; 1999 г., № 8, ст. 237; № 23, ст. 925; 2001 г., № 17-18, ст. 245; № 20, ст. 257; 2002 г., № 1, ст. 1; № 23-24, ст. 198; 2003 г., № 1-2, ст. 9; № 11, ст. 56; № 15, ст. 139; № 21-22, ст. 160; 2004 г., № 11-12, ст. 66; № 23, ст. 140, 142; 2005 г., № 7-8, ст. 19; № 11, ст. 39; № 14, ст. 55, 58; № 23, ст. 104; 2006 г., № 3, ст. 22; № 8, ст. 45; № 12, ст. 69; № 23, ст. 141; 2007 г., № 2, ст. 18; № 3, ст. 20; № 4, ст. 28, 30; № 9, ст. 67; № 10, ст. 69; № 24, ст. 178; 2008 г., № 17-18, ст. 72; № 20, ст. 88; № 23, ст. 114, 123; 2009 г., № 17, ст. 81; № 19, ст. 88; № 23, ст. 111; 2010 г., № 5, ст. 23; № 7, ст. 28; № 15, ст. 71) следующие изменения:
1) в пункте 4 статьи 13 слова «75 процентов от тридцатидвукратного» заменить словами «семьдесят пять процентов от тридцатидевятикратного»;
2) в пункте 3 статьи 14 слово «тридцатидвукратного» заменить словом «тридцатидевятикратного»;
3) в пункте 5 статьи 61 слово «восьмидесятишестикратный» заменить словом «сточетырехкратный».
2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 363-IV Заңы
1-бап. «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы» 1997 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., № 12, 186-құжат; 1998 ж., № 24, 437-құжат; 1999 ж., № 8, 287-құжат; № 23 925-құжат; 2001 ж., № 17-18, 245-құжат; № 20, 257-құжат; 2002 ж., № 1, 1-құжат; № 23-24, 198-құжат; 2003 ж., № 1-2, 9-құжат; № 11, 56-құжат; № 15, 139-құжат; № 21-22, 160-құжат; 2004 ж., № 11-12, 66-құжат; № 23, 140, 142-құжаттар; 2005 ж., № 7-8, 19-құжат; № 11, 39-құжат; № 14, 55, 58-құжаттар; № 23, 104-құжат; 2006 ж., № 3, 22-құжат; № 8, 45-құжат; № 12, 69-құжат; № 23, 141-құжат; 2007 ж., № 2, 18-құжат; № 3, 20-құжат; № 4, 28, 30-құжаттар; № 9, 67-құжат; № 10, 69-құжат; № 20, 178-құжат; 2008 ж., № 17-18, 72-құжат; № 20, 88-құжат; № 23, 114, 123-құжаттар; 2009 ж., № 17, 81-құжат; № 19, 88-құжат; № 23, 111-құжат; 2010 ж., № 5, 23-құжат; № 7, 28-құжат; № 15, 71-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 13-баптың 4-тармағындағы «отыз екі еселенген айлық есептік көрсеткіштің 75 процентінен» деген сөздер «отыз тоғыз еселенген айлық есептік көрсеткіштің жетпіс бес пайызынан» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 14-баптың 3-тармағындағы «отыз екі еселенген» деген сөздер «отыз тоғыз еселенген» деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 61-баптың 5-тармағындағы «сексен алты еселенген» деген сөздер «бір жүз төрт еселенген» деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап. Осы заң 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев