О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы"
Закон Республики Казахстан от 6 октября 2010 года № 342-IV
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2009 г., № 23, ст. 119; 2010 г., № 6, ст. 25) следующие изменения и дополнения:
1) в статье 1:
в подпункте 1):
цифры "3 278 387 645" заменить цифрами "3 413 771 966";
цифры "1 748 919 671" заменить цифрами "1 886 864 566";
цифры "61 816 072" заменить цифрами "59 711 418";
цифры "26 748 312" заменить цифрами "26 378 092";
цифры "1 440 903 590" заменить цифрами "1 440 817 890";
в подпункте 2) цифры "3 873 418 366" заменить цифрами "3 897 666 677";
в подпункте 3):
цифры "29 511 098" заменить цифрами "35 467 864";
цифры "128 990 009" заменить цифрами "138 985 636";
цифры "99 478 911" заменить цифрами "103 517 772";
в подпункте 4):
цифры "179 099 459" заменить цифрами "284 278 703";
цифры "179 599 459" заменить цифрами "284 778 703";
в подпункте 5) цифры "4,6" заменить цифрами "4,2";
2) в абзаце пятом части первой статьи 7 цифры "120 871 573" заменить цифрами "120 785 873";
3) в статье 13:
в части первой:
в абзаце втором цифры "3 297 750" заменить цифрами "2 590 269";
в абзаце третьем цифры "8 956 655" заменить цифрами "10 001 916";
в абзаце четвертом цифры "14 700" заменить цифрами "14 518";
в абзаце шестом цифры "375 760" заменить цифрами "337 973";
в абзаце седьмом цифры "15 108 249" заменить цифрами "14 700 984";
в абзаце восьмом цифры "2 086 785" заменить цифрами "2 026 145";
в абзаце девятом цифры "213 774" заменить цифрами "202 346";
в абзаце десятом цифры "453 785" заменить цифрами "453 467";
в абзаце одиннадцатом цифры "2 908 760" заменить цифрами "2 789 272";
абзац двенадцатый исключить;
в абзаце тринадцатом цифры "4 214 832" заменить цифрами "4 153 631";
в абзаце четырнадцатом цифры "297 178" заменить цифрами "90 979";

"2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 6 қазандағы № 342-IV Заңы
1-бап. "2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2009 ж., № 23, 119-құжат; 2010 ж., № 6, 25-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-бапта:
1) тармақшада:
"3 278 387 645" деген цифрлар "3 413 771 966" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 748 919 671" деген цифрлар "1 886 864 566" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"61 816 072" деген цифрлар "59 711 418" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"26 748 312" деген цифрлар "26 378 092" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 440 903 590" деген цифрлар "1 440 817 890" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 873 418 366" деген цифрлар "3 897 666 677" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"29 511 098" деген цифрлар "35 467 864" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"128 990 009" деген цифрлар "138 985 636" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"99 478 911" деген цифрлар "103 517 772" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"179 099 459" деген цифрлар "284 278 703" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"179 599 459" деген цифрлар "284 778 703" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "4,6" деген цифрлар "4,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 7-баптың бірінші бөлігінің бесінші абзацындағы "120 871 573" деген цифрлар "120 785 873" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 13-бапта:
бірінші бөлікте:
екінші абзацтағы "3 297 750" деген цифрлар "2 590 269" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "8 956 655" деген цифрлар "10 001 916" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "14 700" деген цифрлар "14 518" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "375 760" деген цифрлар "337 973" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "15 108 249" деген цифрлар "14 700 984" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "2 086 785" деген цифрлар "2 026 145" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "213 774" деген цифрлар "202 346" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "453 785" деген цифрлар "453 467" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "2 908 760" деген цифрлар "2 789 272" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзац алып тасталсын;
он үшінші абзацтағы "4 214 832" деген цифрлар "4 153 631" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "297 178" деген цифрлар "90 979" деген цифрлармен ауыстырылсын;

в абзаце пятнадцатом цифры "63 256" заменить цифрами "56 049";
в абзаце девятнадцатом цифры "2 868 600" заменить цифрами "3 019 649";
дополнить абзацами двадцать первым и двадцать вторым следующего содержания:
"1 115 973 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
2 967 928 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.";
в части второй:
слова "двенадцатого и" исключить;
после слова "девятнадцатого" дополнить словами ", двадцать первого и двадцать второго";
4) в части первой статьи 13-1 цифры "11 277 344" заменить цифрами "11 271 765";
5) в части первой статьи 14 цифры "100 000 000" заменить цифрами "101 638 965";
6) в части первой статьи 15 цифры "21 105 840" заменить цифрами "22 137 335";
7) в части первой статьи 18 цифры "426 629" заменить цифрами "268 291";
8) в части первой статьи 19:
в абзаце первом цифры "42 587 659" заменить цифрами "40 828 570";
в абзаце третьем цифры "2 497 397" заменить цифрами "3 429 554";
в абзаце четвертом цифры "16 593 560" заменить цифрами "14 205 685";
в абзаце пятом цифры "5 004 050" заменить цифрами "3 214 995";
в абзаце шестом цифры "1 062 338" заменить цифрами "1 492 338";
в абзаце седьмом цифры "2 059 078" заменить цифрами "1 513 025";
дополнить абзацами десятым и одиннадцатым следующего содержания:
"56 072 тысячи тенге - на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана - Щучинск" на участках "Шортанды - Щучинск";
1 545 665 тысяч тенге - для обновления специальными оборудованиями и морской техникой субъекта государственной монополии в сфере рыбного хозяйства.";
9) в абзаце втором части первой статьи 20 цифры "502 463" заменить цифрами "650 776";
10) в части первой статьи 21:
в абзаце первом цифры "4 874 512" заменить цифрами "4 872 670";
в абзаце втором цифры "2 331 193" заменить цифрами "2 330 625";
в абзаце третьем цифры "2 543 319" заменить цифрами "2 542 045";
11) в части первой статьи 22 цифры "234 000" заменить цифрами "233 220";
12) в части первой статьи 23:
в абзаце первом цифры "26 977 780" заменить цифрами "28 755 239";
в абзаце втором цифры "13 067 034" заменить цифрами "14 873 103";

он бесінші абзацтағы "63 256" деген цифрлар "56 049" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "2 868 600" деген цифрлар "3 019 649" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші және жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 1 115 973 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 2 967 928 мың теңге.";
екінші бөлікте:
"он екінші және" деген сөздер алып тасталсын;
"он тоғызыншы" деген сөздерден кейін ", жиырма бірінші және жиырма екінші" деген сөздермен толықтырылсын;
4) 13-1-баптың бірінші бөлігіндегі "11 277 344" деген цифрлар "11 271 765" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 14-баптың бірінші бөлігіндегі "100 000 000" деген цифрлар "101 638 965" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 15-баптың бірінші бөлігіндегі "21 105 840" деген цифрлар "22 137 335" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) 18-баптың бірінші бөлігіндегі "426 629" деген цифрлар "268 291" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8) 19-баптың бірінші бөлігінде:
бірінші абзацтағы "42 587 659" деген цифрлар "40 828 570" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2 497 397" деген цифрлар "3 429 554" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "16 593 560" деген цифрлар "14 205 685" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "5 004 050" деген цифрлар "3 214 995" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "1 062 338" деген цифрлар "1 492 338" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "2 059 078" деген цифрлар "1 513 025" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы және он бірінші абзацтармен толықтырылсын:
"Астана-Щучинск" автомобиль жолының бойындағы "Шортанды-Щучинск" учаскелерінде орман екпелерін егуге - 56 072 мың теңге;
балық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік монополия субъектісін арнайы жабдықтармен және теңіз техникасымен жаңарту үшін - 1 545 665 мың теңге.";
9) 20-баптың бірінші бөлігінің екінші абзацындағы "502 463" деген цифрлар "650 776" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10) 21-баптың бірінші бөлігінде:
бірінші абзацтағы "4 874 512" деген цифрлар "4 872 670" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "2 331 193" деген цифрлар "2 330 625" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2 543 319" деген цифрлар "2 542 045" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11) 22-баптың бірінші бөлігіндегі "234 000" деген цифрлар "233 220" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12) 23-баптың бірінші бөлігінде:
бірінші абзацтағы "26 977 780" деген цифрлар "28 755 239" деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "13 067 034" деген цифрлар "14 873 103" деген цифрлармен ауыстырылсын;

в абзаце третьем цифры "13 910 746" заменить цифрами "13 882 136";
13) в части первой статьи 24 цифры "3 123 802" заменить цифрами "3 110 925";
14) в части первой статьи 26 цифры "4 890 950" заменить цифрами "5 626 461";
15) статью 27 изложить в следующей редакции:
"Статья 27. Предусмотреть в республиканском бюджете на 2010 год средства на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в рамках реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы:
на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 8 968 499 тысяч тенге;
на обеспечение занятости в области развития тепличного хозяйства в сумме 850 598 тысяч тенге.
Распределение и порядок использования указанных сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.";
16) в статье 28:
в абзаце первом цифры "5 060 000" заменить цифрами "5 042 609";
в абзаце третьем цифры "60 000" заменить цифрами "42 609";
17) в части первой статьи 29:
в абзаце втором цифры "12 500 000" заменить цифрами "10 766 883";
в абзаце третьем цифры "40 737 050" заменить цифрами "38 632 757";
18) в статье 31 цифры "36 880 234" заменить цифрами "44 379 364";
19) в статье 32 цифры "1 817 293" заменить цифрами "1 804 675";
20) в статье 34 цифры "8 562 585" заменить цифрами "5 888 474";
21) приложения 1, 4 к указанному Закону изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему Закону.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
Приложение 1
к Закону Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений
в Закон Республики Казахстан
"О республиканском бюджете
на 2010 - 2012 годы"
от 6 октября 2010 года № 342-IV
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете
на 2010 - 2012 годы"
от 7 декабря 2009 года № 219-IV
Республиканский бюджет на 2010 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
1
2
3
I. Доходы

үшінші абзацтағы "13 910 746" деген цифрлар "13 882 136" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13) 24-баптың бірінші бөлігіндегі "3 123 802" деген цифрлар "3 110 925" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14) 26-баптың бірінші бөлігіндегі "4 890 950" деген цифрлар "5 626 461" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15) 27-бап мынадай редакцияда жазылсын:
"27-бап. 2010 жылға арналған республикалық бюджетте 2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыру шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 8 968 499 мың теңге сомасында;
жылыжай шаруашылығын дамыту саласында жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 850 598 мың теңге сомасында кредит беруге қаражат көзделсін.
Көрсетілген кредит беру сомаларын облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бөлу және оларды пайдалану тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.";
16) 28-баптың үшінші абзацында:
"60 000" деген цифрлар "42 609" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 060 000" деген цифрлар "5 042 609" деген цифрлармен ауыстырылсын;
17) 29-баптың бірінші бөлігінде:
екінші абзацтағы "12 500 000" деген цифрлар "10 766 883" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "40 737 050" деген цифрлар "38 632 757" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18) 31-баптағы "36 880 234" деген цифрлар "44 379 364" деген цифрлармен ауыстырылсын;
19) 32-баптағы "1 817 293" деген цифрлар "1 804 675" деген цифрлармен ауыстырылсын;
20) 34-баптағы "8 562 585" деген цифрлар "5 888 474" деген цифрлармен ауыстырылсын;
21) көрсетілген Заңға 1, 4-қосымшалар осы Заңға 1, 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап. Осы Заң 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н. Назарбаев
"2010 - 2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының
2010 жылғы 6 қазандағы
№ 342-IV Заңына
1-ҚОСЫМША
"2010 - 2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2009 жылғы 7 желтоқсандағы
N 219-ІV Заңына
1-ҚОСЫМША
2010 жылға арналған республикалық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер

1 969 421
003
Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного бюджета
39 094
001
Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета
39 094
004
Штрафы, пени, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета (сметы
расходов) Национального Банка Республики
Казахстан

1 969 421
003
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша түсiмдерi
39 094
001
Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша түсiмдерi
39 094
004
Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар

214 499
005
Строительство и реконструкция объектов
образования и науки
10 793 636
008
Разработка и апробация учебников и
учебно-методических комплексов для организаций
образования, издание и доставка учебной
литературы для республиканских организаций,
предоставляющих услуги в области образования,
и казахской диаспоры за рубежом
355 499
009
Обучение и воспитание одаренных детей
4 531 846
010
Проведение республиканских школьных олимпиад,
конкурсов, внешкольных мероприятий
республиканского значения
869 269
011
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию
государственного образовательного заказа в
дошкольных организациях образования
8 549 489
012
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
строительство и реконструкцию объектов
образования и областному бюджету Алматинской
области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
42 998 216
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
привлечение зарубежных преподавателей
английского языка для профессиональных лицеев
233 220
014
Прикладные научные исследования в области
образования
147 126
017
Подготовка кадров в области культуры и
искусства
2 801 284
020
Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским образованием
38 053 446
022
Выполнение обязательств по
межправительственному соглашению (Египетский
университет исламской культуры "Нур-Мубарак")
40 819
023
Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций образования
222 682
025
Методологическое обеспечение системы
образования и анализ качества образовательных
услуг
938 454
028
Подготовка специалистов в высших учебных
заведениях за рубежом в рамках программы
"Болашак"
16 131 968
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание
вновь вводимых объектов образования
10 001 916
030
Оказание социальной поддержки обучающимся по
программам высшего и послевузовского
образования
15 604 638
033
Оценка уровня знания казахского языка граждан
Республики Казахстан по программе "Казтест"
51 285
035
Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений организаций образования
386 013
036
Материально-техническое оснащение Министерства
образования и науки Республики Казахстан
19 048
037
Материально-техническое оснащение организаций
образования
655 061
048
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на оснащение
учебным оборудованием кабинетов физики, химии,
биологии в государственных учреждениях
основного среднего и общего среднего
образования

214 499
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
10 793 636
008
Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және байқаудан өткізу, білім беру саласында қызмет көрсететін республикалық ұйымдар және шетелдегі қазақ диаспорасы үшін оқу әдебиетін шығару және жеткізу
355 499
009
Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
4 531 846
010
Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды, республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шаралар өткізу
869 269
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 549 489
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
42 998 216
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кәсіптік лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілі оқытушыларын тартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
233 220
014
Бiлiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
147 126
017
Мәдениет пен өнер саласында мамандар даярлау
2 801 284
020
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімі бар мамандар даярлау
38 053 446
022
Үкіметаралық келісім бойынша міндеттемелердің орындалуы ("Нұр-Мүбарак" ислам мәдениеті Египет университеті)
40 819
023
Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау
222 682
025
Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету және білім беру қызметтерінің сапасын талдау
938 454
028
"Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
16 131 968
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 001 916
030
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім бағдарламалары бойынша білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
15 604 638
033
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін "Қазтест" бағдарламасы бойынша бағалау
51 285
035
Білім ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
386 013
036
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру
19 048
037
Білім ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
655 061
048
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 330 625
050
Оплата услуг поверенным агентам по возврату
образовательных кредитов
61 059
056
Обеспечение качества образования
850 368
058
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на создание
лингафонных и мультимедийных кабинетов в
государственных учреждениях начального,
основного среднего и общего среднего
образования
2 542 045
059
Подготовка специалистов в организациях
технического и профессионального,
послесреднего образования
1 275 233
066
Целевые трансферты на развитие бюджету города
Астаны на увеличение уставного капитала АО
"Аstana Knowledge city"
16 982 026
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
приобретение оборудования для кабинетов
"Самопознания"
14 518
072
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение учебными материалами дошкольных
организаций образования, организаций среднего,
технического и профессионального,
послесреднего образования, институтов
повышения квалификации по предмету
"Самопознание"
1 519 609
074
Модернизация технического и профессионального
образования
270 000
077
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение
размера стипендий обучающимся в организациях
технического и профессионального,
послесреднего образования на основании
государственного образовательного заказа
местных исполнительных органов
2 720 604
090
Исследования в области совершенствования
системы образования
37 685
104
Борьба с наркоманией и наркобизнесом
7 261
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
14 521 898
002
Оказание социальной поддержки обучающимся по
программам технического и профессионального,
послесреднего образования
123 562
003
Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским образованием
8 924 090
004
Оказание социальной поддержки обучающимся по
программам высшего и послевузовского
образования
2 975 028
014
Повышение квалификации и переподготовка кадров
государственных организаций здравоохранения
1 184 872
024
Материально-техническое оснащение
государственных организаций образования
системы здравоохранения
116 195
025
Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных организаций
образования системы здравоохранения
457 454
026
Строительство и реконструкция объектов
образования
31 398
043
Подготовка специалистов в организациях
технического и профессионального,
послесреднего образования
318 978
063
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение
размера стипендий обучающимся в организациях
технического и профессионального,
послесреднего образования на основании
государственного образовательного заказа
местных исполнительных органов

2 330 625
050
Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
61 059
056
Білім сапасын қамтамасыз ету
850 368
058
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 542 045
059
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 275 233
066
Астана қаласының бюджетіне "Astana Knowledge city" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 982 026
071
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
14 518
072
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
1 519 609
074
Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту
270 000
077
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 720 604
090
Білім беру жүйесін жетілдіру саласындағы зерттеулер
37 685
104
Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
7 261
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
14 521 898
002
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
123 562
003
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау
8 924 090
004
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
2 975 028
014
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 184 872
024
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
116 195
025
Денсаулық сақтау жүйесі мемлекеттік білім беру ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
457 454
026
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31 398
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
318 978
063
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

420 108
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
государственной адресной социальной помощи
1 115 973
030
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
государственных пособий на детей до 18 лет
2 967 928
054
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств,
по территории Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах Москве,
Астане к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
90 979
057
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату
единовременной материальной помощи участникам
и инвалидам Великой Отечественной войны, а
также лицам, приравненным к ним;
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку), проходившим
военную службу в период с 22 июня 1941 года по
3 сентября 1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей армии,
награжденным медалью "За победу над Германией
в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг."
или медалью "За победу над Японией", лица,
проработавшим (прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой Отечественной
войны, к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне

420 108
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 115 973
030
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 967 928
054
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасындағы аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90 979
057
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерінде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарына тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 153 631
059
Совершенствование системы социальной защиты
лиц с ограниченными возможностями в рамках
Конвенции ООН о правах инвалидов и развитие
системы предоставления специальных социальных
услуг
40 275
090
Исследования в области труда, занятости,
социальной защиты и миграции населения
80 000
115
Обеспечение занятости населения в рамках
реализации стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
101 638 965
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
136 319 213
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
136 319 213
005
Целевые текущие трансферты областному бюджету
Карагандинской области на поддержание
инфраструктуры города Приозерска
537 958
007
Паспортизация объектов жилищно-коммунального
хозяйства
210 000
009
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
55 045 602
010
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие системы водоснабжения
32 610 600
011
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного фонда
19 807 808
012
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие коммунального хозяйства
10 692 465
013
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие благоустройства городов и населенных
пунктов
8 330 884
015
Целевые трансферты на развитие бюджету
Алматинской области на формирование уставного
капитала уполномоченной организации для
строительства, проектирования жилья и
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 983 616
018
Целевые текущие трансферты областному бюджету
Восточно-Казахстанской области на
благоустройство и ремонт инфраструктуры города
Усть-Каменогорск в связи с проведением VII
Форума межрегионального сотрудничества
Республики Казахстан и Российской Федерации
1 500 000
019
Проведение оценки технического состояния
инженерных сетей
1 000 000
023
Целевые текущие трансферты бюджетам городов
Астаны и Алматы на приобретение коммунальной
техники
1 600 280
008
Культура, спорт, туризм и информационное
пространство
130 071 546
101
Администрация Президента Республики
Казахстан
112 617
004
Хранение историко-культурных ценностей
112 617
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан

4 153 631
059
Мүгедектердің құқықтары туралы БҰҰ Конвенциясы шеңберінде мүмкіндіктері шектеулі адамдарды әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну жүйесін дамыту
40 275
090
Еңбек, жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және халықтың көші-қоны саласындағы зерттеулер
80 000
115
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
101 638 965
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
136 319 213
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
133 319 213
005
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
537 958
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін паспорттандыру
210 000
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
55 045 602
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
32 610 600
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
19 807 808
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 692 465
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
8 330 884
015
Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 983 616
018
Шығыс-Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы VII Өңіраралық ынтымақтастық Форумының өткізілуіне байланысты Өскемен қаласында абаттандыру және инфрақұрылымдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 500 000
019
Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
1 000 000
023
Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық техника сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 600 280
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
130 071 546
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
112 617
004
Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау
112 617
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі

106 564
082
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
семеноводства
2 087 532
083
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
племенного животноводства
3 429 554
084
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ
14 205 685
085
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
субсидирование стоимости услуг по доставке
воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 492 338
087
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
обеспечение закладки и выращивания многолетних
насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 513 025
088
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на
субсидирование повышения продуктивности и
качества продукции животноводства
13 130 000
089
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на экспертизу
качества казахстанского хлопка-волокна
153 704
091
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
повышения урожайности и качества производимых
сельскохозяйственных культур
3 214 995
093
Интегрированное управление водными ресурсами и
повышение эффективности водопользования
193 397
095
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для
реализации мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов
650 776
096
Субсидирование ставки вознаграждения по
кредитам, выдаваемым финансовыми институтами
предприятиям по переработке
сельскохозяйственной продукции на пополнение
их основных и оборотных средств, по лизингу
оборудования
5 000 000
097
Возмещение ставки вознаграждения по
финансовому лизингу оборудования для
предприятий по переработке
сельскохозяйственной продукции
1 579
099
Услуги по организации и проведению
идентификации сельскохозяйственных животных
1 142 125
112
Создание единой автоматизированной системы
управления отраслями агропромышленного
комплекса "Е-Аgriculture"
268 946
234
Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
8 304 788
001
Услуги по сохранению, восстановлению и
улучшению качества окружающей среды,
обеспечению перехода Республики Казахстан к
устойчивому развитию

106 564
082
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 087 532
083
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 429 554
084
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 205 685
085
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 492 338
087
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 513 025
088
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 130 000
089
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қазақстандық мақта талшығының сапасына сараптама жасауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
153 704
091
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 214 995
093
Су ресурстарын бірыңғай басқару және су пайдаланудың тиімділігін арттыру
193 397
095
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
650 776
096
Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы ставкасын субсидиялау
5 000 000
097
Ауыл шаруашылығы өнімдерін өңдейтін кәсіпорындарға арналған жабдықтардың қаржы лизингі бойынша сыйақы ставкасын өтеу
1 579
099
Ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізу қызметі
1 142 125
112
Агроөнеркәсіптік кешені салаларын басқарудың бірыңғай автоматтандырылған "Е-Agriculture" жүйесін құру
268 946
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
8 304 788
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер

18 498
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку
частного предпринимательства в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9 005 244
014
Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
развитие индустриальной инфраструктуры в
рамках программы "Дорожная карта бизнеса -
2020"
4 800 000
015
Поддержка частного предпринимательства в
рамках программы "Дорожная карта бизнеса -
2020"
1 250 000
016
Оплата услуг финансового агента оказываемых в
рамках программы "Дорожная карта бизнеса -
2020"
366 000
028
Обеспечение представления интересов Республики
Казахстан в сфере предпринимательства, а также
содействие укреплению сотрудничества между
Республикой Казахстан и странами Европейского
Союза
10 000
049
Содействие продвижению экспорта казахстанских
товаров на внешние рынки в рамках направления
"Экспортер - 2020"
1 474 815
233
Министерство индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
9 901 674
001
Услуги по обеспечению конкурентоспособности
несырьевого сектора казахстанской экономики и
ее интеграции в систему мирохозяйственных
связей, защита отечественного потребителя от
некачественной продукции, формированию
устойчивого развития населенных пунктов и
территорий, по координации деятельности в
областях электроэнергетики, геологии,
топливно-энергетического комплекса, угольной
промышленности и использования атомной энергии
2 221 877
007
Прикладные научные исследования в области
стандартизации, сертификации, метрологии и
систем качества
35 814
012
Оплата услуг институтов национальной
инновационной системы (технопарков)
500 000
013
Услуги в сфере технического регулирования и
метрологии
1 976 722
017
Услуги по обеспечению стимулирования
инновационной активности
186 570
018
Услуги по сопровождению Государственной
программы по форсированному
индустриально-инновационному развитию
479 598
020
Содействие привлечению инвестиций в Республику
Казахстан в рамках направления "Инвестор -
2020"
364 200
022
Содействие продвижению экспорта казахстанских
товаров на внешние рынки в рамках направления
"Экспортер - 2020"
1 253 950
026
Предоставление инновационных грантов в рамках
направления "Производительность - 2020"
1 725 000
027
Услуги по регламентации деятельности,
обеспечению координации, взаимодействию
участников СЭЗ "Парк информационных
технологий"
23 157
031
Материально-техническое обеспечение
Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
133 573
033
Обеспечение представления интересов Республики
Казахстан в сфере внешней торговли, а также
содействие развитию торгово-экономических
связей между Республикой Казахстан и
зарубежными странами

18 498
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 005 244
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 800 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1 250 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
366 000
028
Кәсіпкерлік салада Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу
10 000
049
"Экспорттаушы - 2020" бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
1 474 815
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
9 901 674
001
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне кірігуін, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтардың орнықты дамуын қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электроэнергетика, геология, отын-энергетика кешені,  көмір өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
2 221 877
007
Стандарттау, сертификаттау, метрология және сапа жүйесі саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
35 814
012
Ұлттық инновациялық жүйе институттарының (технопарктердің) қызметтеріне ақы төлеу
500 000
013
Техникалық реттеу және метрология саласындағы қызметтер
1 976 722
017
Инновациялық белсенділікті ынталандыруды қамтамасыз ету бойынша қызметтер
186 570
018
Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі мемлекеттік бағдарламаны сүйемелдеу жөніндегі қызметтер
479 598
020
"Инвестор - 2020" бағыты шеңберінде Қазақстан Республикасына инвестициялар тартуға жәрдемдесу
364 200
022
"Экспорттаушы - 2020" бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
1 253 950
026
"Өнімділік - 2020" бағыты шеңберінде инновациялық гранттар беру
1 725 000
027
"Ақпараттық технологиялар паркі" АЭА қатысушылардың іс-қимылын үйлестіруді қамтамасыз ету, қызметті регламенттеу жөніндегі қызметтер
23 157
031
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігін материалдық-техникалық жарақтандыру
133 573
033
Сыртқы сауда аясында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдер арасындағы сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу