О денонсации Соглашения о едином порядке экспортного контроля государств-членов Евразийского экономического сообщества
Закон Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 204-V ЗРК
Денонсировать Соглашение о едином порядке экспортного контроля государств-членов Евразийского экономического сообщества, совершенное в Москве 28 октября 2003 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердің экспорттық бақылауының бірыңғай тәртібі туралы келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2014 жылғы 16 мамырдағы № 204-V ҚРЗ
2003 жылғы 28 қазанда Мәскеуде жасалған Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердің экспорттық бақылауының бірыңғай тәртібі туралы келісімнің күші жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев