О ратификации Протокола о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании на космодроме "Байконур" космического ракетного комплекса "Байтерек" от 22 декабря 2004 года
Закон Республики Казахстан от 24 июня 2015 года № 326-V ЗРК
Ратифицировать Протокол о внесении изменений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о создании на космодроме «Байконур» космического ракетного комплекса «Байтерек» от 22 декабря 2004 года, совершенный в Москве 9 декабря 2014 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ
Конфиденциально
Протокол
о внесении изменений в Соглашение между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации
о создании на космодроме "Байконур" космического ракетного
комплекса "Байтерек" от 22 декабря 2004 года

2004 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2015 жылғы 24 маусымдағы № 326-V ҚРЗ
2004 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы «Байқоңыр» ғарыш айлағында «Бәйтерек» ғарыш зымыран кешенін құру туралы келісімге өзгерістер енгізу туралы 2014 жылғы 9 желтоқсанда Мәскеуде жасалған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
Жасырын
2004 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі
мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы «Байқоңыр» ғарыш
айлағында «Бәйтерек» ғарыш зымыран кешенін құру туралы
келісімге өзгерістер енгізу туралы
хаттама