О ратификации Протокола о внесении изменений в Договор о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года от 10 октября 2014 года
Закон Республики Казахстан от 28 мая 2021 года № 45-VII ЗРК.
Ратифицировать Протокол о внесении изменений в Договор о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года от 10 октября 2014 года, совершенный в Москве 14 апреля 2020 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ
Протокол о внесении изменений в Договор о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года от 10 октября 2014 года
(Вступил в силу 15 июня 2021 года, Бюллетень международных договоров РК 2021 г., № 4, ст. 21)
Государства - члены Евразийского экономического союза, именуемые в дальнейшем государствами-членами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Перечень товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза (приложение 4 к Договору о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года от 10 октября 2014 года) изложить в редакции согласно приложению к настоящему Протоколу.
Статья 2
Настоящий Протокол временно применяется с даты подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года, и вступает в силу с даты получения депозитарием по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления о выполнении государствами-членами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу.
Для государства-члена, законодательство которого не предусматривает возможность временного применения международных договоров, настоящий Протокол применяется с даты выполнения таким государством-членом внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу, и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Совершено в городе Москве 14 апреля 2020 года в одном подлинном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего Протокола хранится в Евразийской экономической комиссии, которая, являясь депозитарием настоящего Протокола, направит каждому государству-члену его заверенную копию.
За Республику
Армения
За Республику
Беларусь
За Республику
Казахстан
За
Кыргызскую Республику
За Российскую
Федерацию
Приложение
к Протоколу о внесении
изменения
в Договор о присоединении
Республики Армения
к Договору о Евразийском
экономическом союзе

2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2021 жылғы 28 мамырдағы № 45-VII ҚРЗ.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы 2020 жылғы 14 сәуірде Мәскеуде жасалған хаттама ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ. ТОҚАЕВ
Бейресми аударма
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартка өзгерістер енгізу туралы ХАТТАМА
Бұдан әрі мүше мемлекеттер деп аталатын Еуразиялык экономикалық одаққа мүше мемлекеттер төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Өтпелі кезең ішінде Армения Республикасы Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің мөлшерлемелерінен ерекшеленетін кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелерін қолданатын тауарлар мен мөлшерлемелер тізбесі (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа 4-қосымша) осы Хаттаманың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап уақытша қолданылады және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады және осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді мүше мемлекеттердің орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарламаны депозитарий дипломатиялық арналар арқылы алған күннен бастап күшіне енеді.
Заңнамасы халықаралық шарттарды уақытша қолдану мүмкіндігін көздемейтін мүше мемлекет үшін осы Хаттама осындай мүше мемлекет осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындаған күннен бастап қолданылады және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
2020 жылғы 14 сәуірде Мәскеу қаласында орыс тілінде бір төлнұсқа данада жасалды.
Осы Хаттаманың төлнұсқа данасы Еуразиялык экономикалық комиссияда сақталады, ол осы Хаттаманың депозитарийі бола отырып, әрбір мүше мемлекетке оның расталған көшірмесін жібереді.
Армения Республикасы үшін
Беларусь Республикасы үшін
Қазақстан Республикасы үшін
Қырғыз Республикасы үшін
Ресей Федерациясы үшін

от 29 мая 2014 года,
подписанный 10 октября 2014 г.
Изменение,
вносимое в Договор о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанный 10 октября 2014 г.
Приложение № 4 к Договору о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанному 10 октября 2014 г., изложить в следующей редакции:
"Приложение № 4
к Договору о присоединении
Республики Армения
к Договору о Евразийском
экономическом союзе
от 29 мая 2014 года,
подписанному 10 октября 2014
г.
(в редакции Протокола от
20 года
о внесении изменения в Договор
о присоединении
Республики Армения к Договору
о Евразийском
экономическом союзе от 29 мая
2014 года,
подписанный 10 октября 2014 г.)
ПЕРЕЧЕНЬ
товаров и ставок, в отношении которых в течение переходного периода Республикой Армения применяются ставки ввозных таможенных пошлин, отличные от ставок Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США) *
на 2015 год
на 2016 год
на 2017 год
на 2018 год
на 2019 год
на 2020 год
на 2021 год
на 2022 год

2014 жылғы 29 мамырдағы
Еуразиялық экономикалық одақ
туралы шартқа Армения
Республикасының қосылуы
туралы 2014 жылғы 10 қазанда
қол қойылған шартқа
ҚОСЫМША
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазанда қол қойылғаи шартқа енгізілетін ӨЗГЕРІС
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазанда қол қойылған шартқа № 4 қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"2014 жылғы 29 мамырдағы
Еуразиялық экономикалық одақ
туралы шартқа Армения
Республикасының қосылуы
туралы 2014 жылғы 10 қазанда
қол қойылған шартқа № 4
ҚОСЫМША
(2014 жылғы 29 мамырдағы
Еуразиялық экономикалық одақ
туралы шартқа Армения
Республикасының қосылуы
туралы 2014 жылғы 10 қазанда
қол қойылған шартқа өзгеріс
енгізу туралы 20 жылғы хаттама
жаңа редакцияда)
2014 жылғы 29 мамырдағы
Еуразиялық экономикалық одақ туралы
шартына Армения Республикасының
қосылуы туралы шартқа
№ 4 ҚОСЫМША
Армения Республикасы өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің мөлшерлемелерінен ерекшеленетін кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелерін қолданатын тауарлар мен мөлшерлемелердің
ТІЗБЕСІ
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Кедендік әкелу баждары мөлшерлемесі
(кедендік құнынан пайызбен не евромен не АҚШ долларымен)*
2015 жылға
2016 жылға
2017 жылға
2018 жылға
2019 жылға
2020 жылға
2021 жылға
2022 жылға

* Ставки ввозных таможенных пошлин применяются с 1 января, в 2015 году - с даты вступления в силу Договора о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанного 10 октября 2014 года.".
Настоящим удостоверяю, что данный текст является полной и аутентичной копией Протокола о внесении изменений в Договор о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года от 10 октября 2014 года, подписанного 14 апреля 2020 г. в городе Москве:
за Республику Армения - Премьер-министром Республики Армения Н.В. Пашиняном;
за Республику Беларусь - Президентом Республики Беларусь А. Г. Лукашенко;
за Республику Казахстан - Президентом Республики Казахстан К. К. Токаевым;
за Кыргызскую Республику - Президентом Кыргызской Республики С. Ш. Жээнбековым;
за Российскую Федерацию - Президентом Российской Федерации В.В. Путиным.
Подлинный экземпляр хранится в Евразийской экономической комиссии.
Директор Правового департамента
Евразийской экономической комиссии
В. И. Тараскин

*Кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері 1 қаңтардан бастап қолданылады, 2015 жылы – 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазанда қол қойылған шарт күшіне енген күннен бастап қолданылады.
Осы арқылы бұл мәтін 2020 жылғы 14 сәуірде Мәскеу қаласында қол қойылған 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы
2014 жылғы 10 қазандағы шартына өзгерістер енгізу туралы хаттаманың толық және теңтүпнұсқалы көшірмесі болып табылатынын куәландырамын:
Армения Республикасы үшін Армения Республикасының Премьер-Министрі Н.В. Пашинян;
Беларусь Республикасы үшін – Беларусь Республикасының Президенті А.Г. Лукашенко;
Қазақстан Республикасы үшін – Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаев;
Қырғыз Республикасы үшін – Қырғыз Республикасының Президенті С.Ш. Жээнбеков;
Ресей Федерациясы үшін - Ресей Федерациясының Президенті В.В. Путин.
Төлнұсқа данасы Еуразиялық экономикалық комиссияда сақталады.
Барлығы 143 парақта тігілген, қол қойылған және мөрмен бекітілген
Еуразиялық экономикалық
комиссияның Құқықтық
департаментінің директоры
В.И. Тараскин
Осымен 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа өзгерістер енгізу туралы хаттаманың қазақ тіліндегі мәтіні орыс тіліндегі тең түпнұсқалы мәтініне сәйкес келетінін растаймын.
Сауда және министрінің
министрі
Б. Сұлтанов