О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о военном сотрудничестве
Закон Республики Казахстан от 17 марта 2022 года № 111-VII ЗРК.
Ратифицировать Договор между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о военном сотрудничестве, совершенный в Нур-Султане 16 октября 2020 года.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери ынтымақтастық туралы шартты ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2022 жылғы 17 наурыздағы № 111-VII ҚРЗ. Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2022 ж., № 5-6, 24-құжат;
2020 жылғы 16 қазанда Нұр-Сұлтанда жасалған Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы әскери ынтымақтастық туралы шарт ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ