О признании утратившими силу некоторых законодательных актов
Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 53-I
В связи с принятием Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе" признать утратившими силу следующие законодательные акты с 1 января 1997 года:
1. Закон Республики Казахстан от 17 декабря 1991 г. "О бюджетной системе Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1991 г., N 51. ст. 624; 1995 г., N 20, ст. 120, Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 180).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 17 декабря 1991 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О бюджетной системе Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1991 г., N 51, ст. 625).
Президент
Республики Казахстан

Кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 24 желтоқсан N 53-I
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының қабылдануына байланысты 1997 жылғы 1 қаңтардан бастап мынадай заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1. "Қазақстан Республикасының бюджет жүйесi туралы" 1991 жылғы 17 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 51, 624-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат, Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы" 1991 жылғы 17 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1991 ж., N 51, 625-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi