О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 55-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 14 апреля 1993 г. "О валютном регулировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст.240, 1995 г. N 5, ст.41; N 12, ст.88).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 апреля 1993 г. "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О валютном регулировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 10, ст.241; 1995 г., N 14, ст.97).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 55
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Валюталық реттеу туралы" 1993 жылғы 14 сәуiрдегi Қазақстан
Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы, 1993 ж., N 10, 240-құжат, 1995 ж., N 5, 41-құжат; N 12,
88-құжат).
2. "Валюталық реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
күшiне енгiзу туралы" 1993 жылғы 14 сәуiрдегi Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 10, 241-құжат; 1995 ж.,
N 14, 97-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi