О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Закон Республики Казахстан от 16 апреля 1997 г. N 95-1
Признать утратившими силу:
1. Жилищный кодекс Республики Казахстан, принятый Верховным Советом Республики Казахстан 1 июля 1992 г. (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 356; 1993 г., N 8, ст. 159).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 1 июля 1992 г. "О порядке введения в действие Жилищного кодекса Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992г., N 15, ст. 357; 1993 г., N 7, ст. 151).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 16 сәуiр N 95-1
Мына заң актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi 1992 жылғы 1 шiлдеде қабылдаған Қазақстан Республикасының Тұрғын үй кодексi (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 15, 356-құжат; 1993 ж., N 8, 159-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының Тұрғын үй кодексiн күшiне енгiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 1 шiлдедегi Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 15, 357-құжат; 1993 ж., N 7, 151-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi