О признании утратившим силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан (по вопросам охраны здоровья граждан)
Закон Республики Казахстан от 19 мая 1997 г. N 112-I
Признать утратившими силу следующие законодательные акты
Республики Казахстан:
1. Закон Республики Казахстан от 10 января 1992 г.
Z921200_
"Об охране
здоровья народа в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 47; 1993 г., N 7, ст. 152;
1995 г., N 1-2, ст. 17; N 9-10, ст. 64; N 20, ст. 120; N 22, ст.
138).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10
января 1992 г. "О порядке введения в действие Закона Республики
Казахстан "Об охране здоровья народа в Республике Казахстан"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст.
48).
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы (азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi жөнiнде)
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1997 жылғы 19 мамырдағы N 112
Қазақстан Республикасының мына заң актiлерiнiң күшi  жойылды  деп
танылсын:
1. "Қазақстан Республикасында халық  денсаулығын  сақтау  туралы"
1992 жылғы  10  қаңтардағы  Қазақстан  Республикасының Заңы (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы,  1992 ж.,  N 3, 47-құжат; 1993
ж., N 7,  152-құжат; 1995 ж., N 1-2, 17-құжат; N 9-10, 64-құжат; N 20,
120-құжат; N 22, 138-құжат).
2. "Қазақстан  Республикасында  халық  денсаулығын сақтау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын күшiне  енгiзу  тәртiбi  туралы"  1992
жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 3,
48-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi