О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Закон Республики Казахстан от 27 мая 1997 г. N 114-I
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43; N 12, ст. 88, 89; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г. N 1, ст. 180, 181; N 11-12, ст. 257; N 15, ст. 281; N 23-24. ст. 416; Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и признании утратившими силу некоторых законодательных актов" от 28 февраля 1997 г., опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" 1 марта 1997 г., Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 11 апреля 1997 г., опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" и "Казахстанская правда" 15 апреля 1997 г.) следующее дополнение:
подпункт 3) пункта 1 статьи 49 дополнить словами "за исключением строительства жилища и крупных приобретений строительных материалов для такого строительства".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Cалық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" заң күшi бар Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1997 жылғы 27 мамырдағы N 114.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Заң Z952235_ күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат; N 12, 88, 89-құжаттар; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15, 281-құжат; N 23-24, 416-құжат; "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде 1997 жылғы 1 наурызда жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" 1997 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңы, "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнде 1997 жылғы 15 сәуiрде жарияланған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1997 жылғы 11 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңы) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
49-баптың 1-тармағының 3)-тармақшасы "тұрғын үй салу мен ондай құрылыс үшiн құрылыс материалдарын молынан сатып алудан басқа" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi