О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, "О выборах в Республике Казахстан"
Конституционный Закон Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 133-I.
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Конституционного закона, от 28 сентября 1995 г. N 2464 Z952464_ "О выборах в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 17-18, ст. 114) следующие изменения:
в пункте 1 статьи 82 слова "в семидневный срок со дня
проведения выборов" исключить;
в пункте 1 статьи 98 слова "в семидневный срок со дня
проведения выборов" исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер енгiзу жөнiнде
Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 1997 жылғы 19 маусымдағы N 133.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан
Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық
Заң күшi бар N 2464 Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 17-18, 114-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
82-баптың 1-тармағында "сайлау өткiзiлген күннен бастап жетi
күн мерзiм iшiнде" деген сөздер алып тасталсын;
98-баптың 1-тармағында "сайлау өткiзiлген күннен кейiн жетi
күн мерзiм iшiнде" деген сөздер алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi