О признании утратившими силу Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" и постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия"
Закон Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года № 340-1
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 27 октября 1993 г.
Z932900_
"О
государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 20, ст.465).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 27 октября
1993 г.
B933400_
"О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан
"О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (Ведомости
Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 20, ст.466).
Президент
Республики Казахстан
(специалист: Р.Жантасова)

"Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының және "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі Қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1998 жылғы 30 желтоқсан N 340-I
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау
туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 27 қазандағы
Z932900_
Заңы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 20,
465-құжат).
2. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау
туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы"
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы 27 қазандағы
B933400_
Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 20,
466-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Қобдалиева Н.М.)