О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О комитетах и комиссиях Парламента Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 19 мая 1999 года № 384-I
Внести в Закон Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. Z970101_ "О комитетах и комиссиях Парламента Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 9, ст.94) следующие изменения и дополнение:
1. В статьях 2, 40 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Конституционного закона," заменить словами "Конституционным законом Республики Казахстан".
2. Дополнить статьей 29-1 следующего содержания:
"Статья 29-1. По предложению Президента Республики постоянные комитеты Сената и (или) Мажилиса Парламента рассматривают иные вопросы и представляют Главе государства соответствующие заключения.".
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Парламентінің комитеттері мен комиссиялары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы N 19 мамыр N 384
"Қазақстан Республикасы Парламентінің комитеттері мен комиссиялары туралы" 1997 жылғы 7 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 9, 94-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1. 2,40-баптардағы "Қазақстан Республикасы Президентінің" деген
сөздер алып тасталсын және "Конституциялық заң күші бар Жарлығымен"
деген сөздер "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңымен" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Мынадай мазмұндағы 29-1-баппен толықтырылсын:
"29-1-бап. Республика Президентінің ұсынысы бойынша Парламент
Сенатының және (немесе) Мәжілісінің тұрақты комитеттері өзге де
мәселелерді қарайды және мемлекет Басшысына тиісті қорытындыларды табыс
етеді.".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.