О признании утратившими силу некоторых законодательных актов по вопросам патента
Закон Республики Казахстан от 16 июля 1999 года № 428-1
Признать утратившими силу следующие законодательные акты Республики
Казахстан:
1) Патентный Закон Республики Казахстан
Z923400_
от 24 июня 1992 г.
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 11-12, ст.304;
1995 г., № 20, ст.120);
2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан
B924600_
"О
порядке введения в действие Патентного Закона Республики Казахстан"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., № 11-12, ст.305).
Президент
Республики Казахстан

Патент мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 шілде N 428
Қазақстан Республикасының мына заң актілерінің күші жойылды деп
танылсын:
1) 1992 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Патент Заңы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 11-12,
304-құжат; 1995 ж., N 20, 120-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің "Қазақстан Республикасының
Патент Заңын күшіне енгізу тәртібі туралы" Қаулысы (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 11-12, 305-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.