О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам численности депутатов маслихатов
Закон Республики Казахстан от 20 июля 1999 г. № 442-1
Внести изменения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Закон Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. Z934100_ "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., № 23-24, ст.516; 1995 г., № 7, ст.48; № 20, ст.120; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст.175, 180; 1997 г., № 12, ст.181; 1998 г., № 22, ст.308; Закон Республики Казахстан от 5 апреля 1999 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам штатной численности и заимствования", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда" 8 апреля 1999 г.):
часть третью статьи 2 изложить в следующей редакции:
"Число депутатов (верхний и нижний предел) соответствующего маслихата определяется Центральной избирательной комиссией Республики Казахстан в пределах: в областной маслихат, маслихаты городов Астаны и Алматы - до 50; в городской маслихат - до 30; в районный маслихат - до 25.".
2. В Закон Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. Z970130_ "О системе местных представительных органов в условиях изменений в административно- территориальном устройстве Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 12, ст.181):
пункт 2 статьи 3 исключить.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының мәслихаттар депутаттарының саны мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 20 шілде N 442
Қазақстан Республикасының мынадай заң актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1. "Қазақстан Республикасының жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Z934100_ Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1993 ж., N 23-24, 516-құжат; 1995 ж., N 7, 48-құжат; N 20, 120-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 175, 180-құжаттар; 1997 ж., N 12, 181-құжат; 1998 ж., N 22, 308-құжат; 1999 жылы 8 сәуірде "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерінде жарияланған "Қазақстан Республикасының штат саны және қарыз алу мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы):
2-баптың үшінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Тиісті мәслихат депутаттарының санын (жоғары және төменгі шегі) Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы мынадай шекте анықтайды: облыстық мәслихатқа, Астана және Алматы қалаларының мәслихаттарына - 50-ге дейін; қалалық мәслихатқа - 30-ға дейін, аудандық мәслихатқа - 25-ке
дейін.".
2. "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы
өзгерістер жағдайындағы жергілікті өкілді органдар жүйесі туралы" 1997
жылғы 19 маусымдағы
Z970130_
Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан
Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 181-құжат):
3-баптың 2-тармағы алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.