О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 479-1
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 июня 1998 г.
Z980253_
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей"
(Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998 г., № 13, ст. 195; № 24,
ст. 436) следующие изменения:
подпункт 5) пункта 2 статьи 74 исключить;
пункт 4 статьи 88 исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1999 жылғы 16 қараша N 479-I
1-бап. "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі
туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы
Z980253_
Қазақстан Республикасының
Заңына" (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 13,
195-құжат; N 24, 436-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
74-баптың 2-тармағының 5) тармақшасы алып тасталсын.
88-баптың 4-тармағы алып тасталсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.