О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье"
Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года N 481. Утратил силу - Законом РК от 23 декабря 2004 г. N 21 (Z040021)
Статья 1. Действие подпунктов 1), 2), 3), 5) и 6) пункта 2 статьи 13; подпунктов 1), 2), 4) и 5) статьи 15; подпунктов 1), 2), 4) и 5) статьи 16; подпунктов 2) и 3) пункта 1 статьи 17; подпунктов 1) и 2) статьи 18 Закона  Республики Казахстан от 30 июня 1992 г. "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 348; 1994 г., N 8, ст. 140; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; N 21, ст. 274; 1998 г., N 24, ст. 432; 1999 г., N 8, ст. 247) приостановить до 1 января 2005 года. <*>
Сноска. Статья 1 с изменениями - Законом  Республики Казахстан от 9 января 2003 года N 381.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан

"Арал өңіріндегі экологиялық қасірет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбір баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы N 481 Заңы. Күші жойылды - ҚР 2004 жылғы 23 желтоқсандағы N 21 Заңымен (Z040021)
1-бап.  "Арал өңіріндегі экологиялық қасірет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлуметтік қорғау туралы" 1992 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы  Заңының  (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 348-құжат; 1994 ж., N 8, 140-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; N 21, 274-құжат; 1998 ж., N 24, 432-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат) 13-бабы 2-тармағының 1), 2), 3), 5) және 6) тармақшаларының; 15-бабы 1), 2), 4) және 5) тармақшаларының; 16-бабы 1), 2), 4) және 5) тармақшаларының; 17-бабы 1-тармағы 2) және 3) тармақшаларының; 18-бабы 1) және 2) тармақшаларының қолданылуы 2003 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатыла тұрсын.
Ескерту. 1-бап өзгерді - Қазақстан Республикасының 2003.01.09. N 381   Заңымен .
2-бап.  Осы Заң 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті