Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 377-НҚ бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Телекоммуникациялардың реттеліп көрсетілетін қызметтерінің тарифтеріне уақытша төмендету коэффициенттерін бекіту ережесі туралы» Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының 2004 жылғы 24 маусымдағы № 282-НҚ бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 3 тамызда № 2983 нөмірімен тіркелген, «Ресми газет» газетінде 2004 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 (195) нөмірінде жарияланған);
2) «Табиғи монополия саласына жатқызылатын телекоммуникациялар қызметтерінің тарифтеріне уақытша төмендету коэффициенттерін белгілеу және алып тастау ережесін бекіту туралы» Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 24 маусымдағы № 282-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 25 наурыздағы № 3524 нөмірімен тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2006 жылғы 20 қаңтардағы № 8-9 (988-989) нөмірінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2005 жылғы 11 наурыздағы № 76-НҚ бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Әкімшілік жұмысы департаменті (Е.О. Есіркепов):
1) оны Заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарының,  «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының назарына Қазақстан Республикасы Ақпарат және байланыс агенттігімен келісілгеннен кейін жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Қ.М. Смағұлов жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                     Н. Алдабергенов

О признании утратившим силу некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий от 30 ноября 2009 года № 377-ОД
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 июня 2004 года № 282-ОД "О Правилах утверждения временных понижающих коэффициентов к тарифам на регулируемые услуги телекоммуникаций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 3 августа 2004 г. № 2983, опубликованный в газете "Официальная газета" от 18 сентября 2004 года № 38 (195);
2) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 11 марта 2005 года № 76-ОД "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 24 июня 2004 года № 282-ОД "Об утверждении Правил установления и отмены временных понижающих коэффициентов к тарифам на регулируемые услуги телекоммуникаций, отнесенные к сфере естественной монополии" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 29 марта 2005 года № 3524, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 января 2006 года № 8-9 (988-989).
2. Департаменту административной работы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий (Есиркепов Е.О.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений и территориальных органов Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, акционерного общества "Казахтелеком", после согласования с Агентством Республики Казахстан по информатизации и связи.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Смагулова К.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель                               Н. Алдабергенов
СОГЛАСОВАН:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по информатизации и связи
____________ Есекеев К.Б.
9 декабря 2009 года