"Жоғары оқу орындары жанындағы әскери кафедраларда оқу үдерісін ұйымдастыру және жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2000 жылғы 1 наурыздағы № 46 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2000 жылғы 7 наурыздағы № 202 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 808 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 19 қазандағы № 488 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Жоғары оқу орындары жанындағы әскери кафедраларда оқу үдерісін ұйымдастыру және жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту және қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2000 жылғы 1 наурыздағы № 46 және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2000 жылғы 7 наурыздағы № 202 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 маусымда № 1172 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі кол қойылған күнінен бастап бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін және бұдан бұрын ол жарияланған ресми басылымды Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының        Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі                Білім және ғылым министрі
Ә. Жақсыбеков                    Б. Жұмағұлов

О признании утратившим силу совместного приказа Министра обороны Республики Казахстан от 1 марта 2000 года № 46 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 марта 2000 года № 202 "Об утверждении и вводе в действие Инструкции по организации и проведению учебного процесса на военных кафедрах при высших учебных заведениях"
Совместный приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 808 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 октября 2010 года № 488
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра обороны Республики Казахстан от 1 марта 2000 года № 46 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 марта 2000 года № 202 "Об утверждении и вводе в действие Инструкции по организации и проведению учебного процесса на военных кафедрах при высших учебных заведениях" (зарегистрирован в Министерстве юстиции 24 июня 2000 года № 1172).
2. Министерству обороны Республики Казахстан в недельный срок со дня подписания копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан и официальное издание, где ранее был опубликован.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр обороны                    Министр образования и науки
Республики Казахстан               Республики Казахстан
А. Жаксыбеков                      Б. Жумагулов