Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 24 мамырдағы № 194 бұйрығы
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі ҚАЖ Комитетінің түзеу мекемелері қызметкерлерінің арнайы құралдарды қолдану тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 146 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 1718 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, № 7-8, 543-құжат):
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі ҚАЖ комитетінің түзеу мекемелері қызметкерлерінің арнайы құралдарды қолдану тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 146 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2004 жылғы 27 мамырдағы № 153 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2877 болып тіркелген. Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2004 ж., № 25-28, 939-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ҚЛЖ комитеті түзеу мекемелері қызметкерлерінің арнайы құралдарды қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 146 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2004 жылғы 27 тамыздағы № 246 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3063 болып тіркелген);
4) "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 29 маусымдағы № 78 бұйрықтың 1-тармағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5722 болып тіркелген, "Заң газеті" 2009 жылғы 31 шілдедегі, № 115 (1538), "Юридическая газета" газеті 2009 жылғы 31 шілдедегі, № 115(1712), Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде, 2009 жыл, № 9, 354-құжат, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер жинағында, 2009 жылғы № 8 жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 194
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра юстиции Республики Казахстан:
1) от 11 декабря 2001 года № 146 «Об утверждении Инструкции по применению сотрудниками исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан специальных средств» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1718, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 7-8, ст. 543);
2) от 27 мая 2004 года № 153 «О внесении изменения и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 гола № 146 «Об утверждении Инструкции по применению сотрудниками исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан специальных средств» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2877, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 25-28, ст. 939);
3) от 27 августа 2004 года № 246 «О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2001 гола № 146 «Об утверждении Инструкции по применению сотрудниками исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан специальных средств» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3063);
4) пункт 1 приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июня 2009 года № 78 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5722, опубликованный в «Юридическая газета» от 31 июля 2009 года № 115 (1712), «Заң газеті» 2009 жыл 31 шілде № 115 (1538), Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных  государственных органов Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 354, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері Бюллетені № 9, 2009 жыл, 354-бап, Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 8, 2009 года);

5) "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушы 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 268 бұйрықтың 1-тармағының 1) тармақшасы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 6582 болып тіркелген, "Казахстанская правда" 2010 жылғы 4 қарашадағы № 292 (26353). "Официальная газета" 2010 жылғы 12 қарашадағы № 46 (516), "Егемен Қазақстан" 2010 жылғы 6 қарашадағы № 459-460 (26303) жарияланған).
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы                          Д. Құсдәулетов

5) подпункт 1) пункта 1 приказа и. о. Министра юстиции Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 268 «О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6582, опубликованный в «Казахстанская правда» от 04.11.2010 г., № 292 (26353), «Официальная газета» от 12 ноября 2010 г. № 46 (516), «Егемен Қазақстан» 2010 жылғы 6 қарашадағы № 459-460 (26303).
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан                       Д. Куставлетов