Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007 жылы 30 қарашадағы № 289-ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 165-ө бұйрығы
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2007 жылы 30 қарашадағы № 289-ө бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 8 қаңтардағы № 5081 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Бақылау және әлеуметтік қорғау комитеті, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің аумақтық органдарының, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
3. Стратегиялық даму және жоспарлау департаменті (А.Ә. Қайырбекова) белгіленген тәртіпте бір апта мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Г. Әбдіқалыкова

О признании утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 289-П
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республиик Казахстан от 6 мая 2011 года № 165-ө
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Ответственного секретаря Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 января 2007 года № 289-П «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 января 2008 года № 5081).
2. Комитету по контролю и социальной защите, Государственному центру по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан настоящий приказ довести до сведения территориальных органов Комитета по контролю и социальной защите и структурных подразделений Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегического развития и планирования (Каирбекова А.А.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Г. Абдыкаликова