Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 16 тамыздағы № 279 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Мемлекеттік тіркеуге және ресми жариялануға жататын нормативтік құқықтық актілер бойынша уәкілетті мемлекеттік органдары қызметінің тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Әділет министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 5 наурыздағы № 89 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6797 болып тіркелген, 2011 жылғы № 11 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
2) «Тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Әділет министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 5 наурыздағы № 90 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6798 болып тіркелген, 2011 жылғы № 11 Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған);
3) «Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 314 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7191 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Имашев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 августа 2012 года № 279
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2011 года № 89 «Об утверждении критериев оценки степени рисков деятельности уполномоченных государственных органов по нормативным правовым актам, подлежащих государственной регистрации и официальному опубликованию» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6797, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных, центральных государственных органов Республики Казахстан № 11, 2011 года);
2) Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 5 марта 2011 года № 90 «Об утверждении формы проверочного листа» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6798, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 11, 2011 года);
3) Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 314 «О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7191).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Б. Имашев