Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 82/10-V "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтiк көмек көрсету ережесі туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 152/18-V шешімі
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 82/10-V «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына біржолғы әлеуметтiк көмек көрсету ережесі туралы» шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 30 қарашада № 751 болып тіркелді, 2012 жылғы 1 желтоқсандағы № 136-137 «Астана ақшамы», 2012 жылғы 1 желтоқсандағы № 142-143 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оны қабылдаған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                           В. Досаев

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 21 ноября 2012 года № 82/10-V "О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Первого Президента Республики Казахстан"
Решение маслихата города Астаны от 27 июня 2013 года № 152/18-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 21 ноября 2012 года № 82/10-V «О Правилах оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны ко Дню Первого Президента Республики Казахстан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 ноября 2012 года за № 751, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 1 декабря 2012 года № 136-137, «Вечерняя Астана» от 1 декабря 2012 года № 142-143).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    В. Досаев
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов