Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 240 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңның 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаржы министрлігіне (А.Т. Бектұрова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                                Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 21 мамырдағы
№ 240 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі
1. «Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының бюджет қаражатын басқару жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 249 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 8 маусымда № 7718 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2012 жыл № 11).
2. «Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының бюджет қаражатын басқару жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 175 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылы 23 сәуірде № 8432 тіркелген).
3. «Облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының бюджет қаражатын басқару жөніндегі қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 600 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 6 ақпанда № 9133 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, 07.03.2014 ж.).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 240
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Министерству финансов (Бектурова А.Т.) в установленном
законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение его на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра финансов
Республики Казахстан
от 21 мая 2014 года № 240
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 мая 2012 года № 249 «Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, местных исполнительных органов районов (городов областного значения) по управлению бюджетными средствами» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 8 июня 2012 года № 7718, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 11, 2012 года).
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 апреля 2013 года № 175 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 мая 2012 года № 249 «Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, местных исполнительных органов районов (городов областного значения) по управлению бюджетными средствами» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 апреля 2013 года № 8432).
3. Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 600 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 мая 2012 года № 249 «Об утверждении Методики оценки эффективности деятельности исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, бюджетов города республиканского значения, столицы, местных исполнительных органов районов (городов областного значения) по управлению бюджетными средствами» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 февраля 2014 года № 9133, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 07.03.2014 г.).