Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарын күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 19-1/248 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің мынадай:
1) Қазақстан Республикасында арнайы су пайдалаңуға рұқсат беруге арналған өтініште көрсетілген мәліметтерді бекіту туралы 2011 жылғы 15 наурыздағы № 14-1/113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6870 тіркелген, 2011 жылғы 11 мамырда «Егемен Қазақстан» газетінде № 152 (26573) жарияланған):
2) «Арнайы су пайдалануға рұқсат беру туралы өтініш нысанын бекіту туралы» 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 14-1/513 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7228 тіркелген, 2011 жылғы 29 қазанда «Егемен Қазақстан» газетінде № 346-347 (26737-26738) жарияланған) бұйрықтарының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                            А.Мамытбеков

О признании утративших силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 19-1/248
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра сельского хозяйства Pecпублики Казахстан:
1) «Об утверждении сведений, указываемых в заявлении на выдачу разрешения на специальное водопользование» от 15 марта 2011 года № 14-1/113 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 6870, опубликованный 11 мая 2011 года в газете «Казахстанская правда № 152 (26573));
2) «Об утверждении формы заявления о выдаче разрешения на специальное водопользование» от 12 сентября 2011 гола № 14-1/513 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7228, опубликованный 29 октября 2011 года в газете «Казахстанская правда» № 346-347 (26737-26738)).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельскою хозяйства Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков