2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 646 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 41472 мың теңге (қырық бiр миллион төрт жүз жетпiс екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 21-25-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбек ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 Жарлықтары , "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 және "Штат саны лимитiн бекiту туралы" 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оларға жүктелген мiндеттердiң ең жоғары тиімділiкте орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң орталық аппаратын ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту согласно приложениям 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660, 661, 662.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 646
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты" на 2003 год
1. Стоимость: 41472 тысячи тенге (сорок один миллион четыреста семьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21-25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Указы Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" и от 13 октября 1999 года N 235 "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции", постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 "Об утверждении лимитов штатной численности" и от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту для достижения максимально эффективного выполнения возложенных функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкiмшiлiк Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан Рес.
шығындар касы Туризм және бойы публикасының
спорт жөнiндегi Туризм және
агенттiгiнiң орталық спорт жөнiндегi
001 Орталық аппаратын бекiтiлген aгeнттiгi
органның штат саны 54 (елу
аппараты төрт) бiрлiк шегiнде
ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне жүктелген мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 647 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
007 "Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 76539 мың теңге (жетпiс алты миллион бес жүз отыз тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 8 , 24, 43 және 44-баптары , "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 4 және 28-баптары , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 Заңы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 , "Қазақстан спортшыларын кезектi 2002 жылғы Солт-Лейк-Сити қаласындағы (АҚШ) XIX қысқы және 2004 жылғы Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулылары .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қоғамның дене шынықтыру және спорт саласына орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлау жөнiндегi әлеуметтiк-экономикалық талаптарын қанағаттандыpу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: дене шынықтыру және спорт саласында жалпы республикалық мәнi мен стратегиялық маңызы бар мамандар даярлауды жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 001 001 Админис- Содержание центрального В те- Агентство
тративные аппарата Агентства чение Республики
затраты Республики Казахстан по года Казахстан
Аппарат туризму и спорту в по туризму
централь- пределах утвержденного и спорту
ного лимита штатной числен-
органа ности в количестве
54 единиц
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту функций.
Приложение 647
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием" на 2003 год
1. Стоимость: 76539 тысяч тенге (семьдесят шесть миллионов пятьсот тридцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 8 , 24 , 43 и 44 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 4 и 28 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в городе Солт-Лейк-Сити (США) и XXVIII летних 2004 года в городе Афинах (Греция) Олимпийских играх" и от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: удовлетворение социально-экономических потребностей общества в квалифицированных специалистах со средним профессиональным образованием в области физической культуры и спорта.
5. Задачи бюджетной программы: осуществить подготовку специалистов по специальностям стратегической важности общереспубликанского значения в области физической культуры и спорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 007 Орта кәсiптiк Бiлiм берудiң Жыл Қазақстан Рес.
бiлiмi бар мемлекеттiк жалпыға бойы публикасының
мамандарды бiрдей мiндеттi Туризм және
даярлау стандарттарына сәйкес спорт
оқу процесiн өткiзу; жөніндегі
әдiстемелiк, мәдени агенттігі
-ағарту, дене
шынықтыру және
спорттық жұмысты
бiрiктiрген бiлiм
берудi жүзеге асыру.
Бiлiм берудiң
бағдарламаларын
жетiлдiру, сондай-ақ
оқу процесiн
ұйымдастыру үшiн
жағдайлар жасау.
Бiлiм берудiң
мемлекеттiк тапсы.
рысына сәйкес жыл
сайын Қазақстан
Республикасы Үкiмет.
iнiң қаулысымен
бекiтiлетiн орта
кәсiптiк бiлiмi бар
мамандар даярлау.
Жылдық орташа
контингентiнiң саны
- 238 оқушыны оқыту.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: дене шынықтыру және спорт саласына орта кәсiптiк бiлiмi бар бiлiктi мамандарды даярлау. Ұлттық құрама командаларды халықаралық дәрежедегi спорт шеберлерiмен толықтыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 648 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру мен қайта даярлау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 250 мың теңге (екi жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-бабы , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейi мен білiктiлiгiн арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 007 Подготовка Проведение учебного В те- Агентство
специалис- процесса в соответствии чение Республики
тов со с Государственными года Казахстан
средним общеобязательными по туризму
профессио- стандартами образования. и спорту
нальным Осуществление образова-
образова- тельной деятельности,
нием включающей учебную,
методическую, культурно-
просветительскую,
физкультурную и
спортивную работу.
Совершенствование
образовательных программ,
а также создание условий
для организации учебного
процесса.
Прием учащихся в
соответствии с государс-
ственным образова-
тельным заказом на
подготовку специалистов
со средним професси-
ональным образованием,
утверждаемым ежегодно
постановлением Прави-
тельства Республики
Казахстан.
Обучение среднегодового
контингента в количестве
238 учащихся.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выпуск квалифицированных специалистов в области спорта и физической культуры со средним профессиональным образованием. Пополнение национальных сборных команд мастерами спорта международного класса.
Приложение 648
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 250 тысяч тенге (двести пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 010 Кадрлардың Бекiтiлген бiлiк. Жыл Қазақстан Рес.
бiлiктiлiгiн тiлiк арттырудың, бойы публикасының
арттыру мен соның iшiнде Туризм және
қайта даярлау мемлекеттік тiлдi спорт жөніндегі
үйретудiң жоспарына агенттігі
сәйкес, мемлекеттiк
005 Мемлекеттiк қызметкерлердiң
қызметкерлер. бiлiктiлiгiн
дiң бiлiктi. арттыру бойынша
лiгiн арттыру қызметтердi сатып
алу. Бiлiктiлiк
арттыру курстарынан
өтетiн мемлекеттiк
қызметкерлердiң
жылына орташа саны
- 18 адам.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қазiргi заманғы экономикалық жағдайлар мен мемлекеттiк ресурстардың мүмкiндiгiне сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына жауап беретiн мемлекеттiк қызметкерлердi сапалы оқытудың жүйесiн қалыптастыру және дамыту жолдары арқылы мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiптiк деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 649 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
030 "Мемлекеттiк сыйлық" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 192 мың теңге (бip жүз тоқсан екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жазушы Сейдахмет Бердiқұловты мәңгiлiк есте қалдыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1363 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты насихаттау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: спорт және дене шынықтыру туралы үздiк жарияланымдары үшiн журналистерді ынталандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 Мемлекеттік Байқау рәсiмдерiн Жыл Қазақстан Рес.
сыйлықтар ұйымдастыру, үш бойы публикасының
сыйлықты тапсыру Туризм және
үшiн омырауға спорт жөнiндегi
тағатын белгiлер мен агенттiгi
дипломдарды әзiрлеу,
сондай-ақ үздiк
жарияланымдары мен
басылымдар және
теледидар мен
радиодағы спорт және
дене шынықтыру
хабарлары үшiн
сыйлықтар төлеу.
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение Приобретение услуг по В те- Агентство
квалифи- повышению квалификации чение Республики
кации и государственных служащих года Казахстан
перепод- согласно утвержденному по туризму
готовка плану повышения квалифи- и спорту
кадров кации, в том числе
005 Повышение обучение государственному
квалифи- языку. Среднегодовое
кации го- количество государст-
сударст- венных служащих,
венных проходящих курсы
служащих повышения квалификации, -
18 человек. --------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих согласно путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 649
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 030
"Государственные премии" на 2003 год
1. Стоимость: 192 тысячи тенге (сто девяносто две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 года N 1363 "Об увековечении памяти писателя Сейдахмета Бердикулова".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: пропаганда физической культуры и спорта в Республике Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: стимулирование журналистов за лучшие публикации о спорте и физической культуре.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 030 Государст- Изготовление значков и В те- Агентство
венные дипломов для вручения чение Республики
премии трех премий, а также года Казахстан
организация конкурса и по туризму
выплата премии лучшим и спорту
журналистам за публикацию
и передачу на телеви-
дении и радио о спорте
и физической культуре
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: спорт және дене шынықтыру, халық арасында бұқаралық спортты дамытудың деңгейi, халық арасында бұқаралық спортты және жоғары жетiстіктер спортын дамыту туралы мақалалар жариялау үшiн журналистердiң қызығушылығын арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 650 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
031 "Дарынды балаларды мемлекеттiк қолдау" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 256404 мың теңге (екi жүз елу алты миллион төрт жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 18 және 24-баптары, "Дене шынықтыру және спорт туралы" 1999 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 16 және 17-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 Жарлығы , "Спортта дарынды балаларға арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау және дамыту туралы Қазақстан Республикасы Президентiнің өкiмiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1125 , "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң "Лениногор қаласындағы спорттағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" 2002 жылғы 19 маусымдағы N 673 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әрбiр оқушының жеке қабiлетiн дамыту, оларға таңдаған спорт түрiмен шұғылдануы үшiн қолайлы жағдай жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: спортта дарынды балаларды оқыту және әрбiр оқушының табиғи қабiлетiн жан-жақты дамыту, оқу-жаттығу сабақтарын жыл бойы толық көлемiнде өткізу, қысқы спорт түрлерi бойынша ұлттық құрама командалар санына үмiткер спортшылардың резервiн даярлау және олардың алда тұрған Қазақстан Республикасының бiрiншiлiктерi мен Азия, Әлем чемпионаттарына және басқа халықаралық жарыстарға қатысуы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: увеличение заинтересованности журналистов в публикации статей о спорте и физической культуре, развитие массового спорта и спорта высших достижений среди населения.
Приложение 650
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Государственная поддержка одаренных детей" на 2003 год
1. Стоимость: 256404 тысячи тенге (двести пятьдесят шесть миллионов четыреста четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 18 и 24 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 16 и 17 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1125 "О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей", от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту" и от 19 июня 2002 года N 673 "О создании государственного учреждения "Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Лениногорске" Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие индивидуальных особенностей каждого учащегося, создание благоприятных условий для занятий избранным видом спорта.
5. Задачи бюджетной программы: обучение одаренных в спорте детей и всестороннее развитие природных способностей каждого учащегося, организация и проведение в полном объеме круглогодичных учебно-тренировочных занятий, подготовка резерва спортсменов-кандидатов в составы сборных национальных команд по зимним видам спорта и их участие в предстоящих Первенствах и Чемпионатах Республики Казахстан, Азии, Мира.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 031 Дарынды Мемлекеттiк жалпыға Жыл Қазақстан Рес.
балаларды бiрдей бiлiм беру бойы публикасының
мемлекеттiк стандарттарына сәйкес Туризм және
қолдау оқу процесiн өткiзу спорт жөніндегі
және дарынды агенттігі
балалармен таңдаған
спорт түрлерi
бойынша толық
көлемiнде жыл бойы
оқу-жаттығу
сабақтарын өткiзу.
Спорттық iс-шараларға
қатысу.
030 Спорттағы Мемлекеттiк мекеменi Спорттағы
дарынды штат саны 171 адам дарынды
балаларға лимитi шегiнде ұстау. балаларға
арналған Орташа жылдық арналған Қ.
Қ.Мұңайтпасов контингентi - 250 оқушы Мұңайтпасов
атындағы атындағы
республикалық республикалық
мектеп- мектеп-
интернат интернат
031 Спорттағы Мемлекеттiк мекеменi Спорттағы
дарынды штат саны 352 адам дарынды
балаларға лимитi шегiнде ұстау. балаларға
арналған Орташа жылдық арналған
Қ.Ахметов контингентi - 385 Қ.Ахметов
атындағы оқушы атындағы
республикалық республикалық
мектеп- мектеп-
интернат интернат
032 Риддер Мемлекеттiк мекеменi Риддер
қаласындағы штат саны 105 адам қаласындағы
спорттағы лимитi шегiнде ұстау. спорттағы
дарынды Орташа жылдық дарынды
балаларға контингентi - балаларға
арналған 150 оқушы арналған
республикалық республикалық
мектеп- мектеп-
интернат интернат
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жоғары дәрежелi спортшыларды шығару, республиканың ұлттық құрама командаларына мүшелiкке үмiткерлердi, сондай-ақ спорт шеберлерi мен халықаралық дәрежедегi спортшыларды даярлау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 651 қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 150ф қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
032 "Жоғары жетiстiктер спорты" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1477490 мың теңге (бiр миллиард төрт жүз жетпiс жетi миллион төрт жүз тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 2 , 4 , 8 , 15, 18, 25, 30-баптары , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 , "Қазақстан спортшыларын кезектi 2002 жылғы Солт-Лейк-Сити қаласындағы (AҚШ) XIX қысқы және 2004 жылғы Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 , "Қазақстан Республикасы халқының дене дайындығының Президенттiк сынақтары туралы" 1996 жылғы 24 маусымдағы N 776 , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулылары.

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
031 Государст- Проведение учебного В те- Агентство
венная процесса в соответствии чение Республики
поддержка с Государственными обще- года Казахстан
одаренных обязательными стандартами по туризму
детей образования и проведение и спорту
в полном объеме кругло-
годичных учебно-
тренировочных занятий с
одаренными детьми по
выбранным видам спорта.
Участие в спортивных
мероприятиях.
030 Республи- Содержание государст- Республи-
канская венного учреждения в канская
школа- пределах лимита штатной школа-
интернат численности 171 человек. интернат
для ода- Среднегодовой контин- для одарен
ренных в гент - 250 учащихся. ных в спор
спорте те детей
детей им. им. Х.Му-
Х. Мунайт- найтпасова
пасова
031 Республи- Содержание государст- Республи-
канская венного учреждения в канская
школа- пределах лимита штатной школа-
интернат численности 352 человека. интернат
для ода- Среднегодовой контин- для одарен
ренных в гент - 385 учащихся. ных в спор
спорте те детей
детей им. им.
К.Ахметова К.Ахметова
032 Республи- Содержание государст- Республи-
канская венного учреждения в канская
школа- пределах лимита штатной школа-
интернат численности 105 человека. интернат
для ода- Среднегодовой контин- для одарен
ренных в гент - 150 учащихся. ных в спор
спорте те детей в
детей в городе
городе Риддер
Риддер
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выпуск спортсменов высокого класса, подготовка кандидатов в члены национальных сборных команд республики, а также кандидатов в мастера спорта и мастеров спорта международного класса.
Приложение 651
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 032
"Спорт высших достижений" на 2003 год
1. Стоимость: 1477490 тысяч тенге (один миллиард четыреста семьдесят семь миллионов четыреста девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2, 4, 8, 15, 18, 25, 30 Закона Республики от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в городе Солт-Лейк-Сити (США) и XXVIII летних 2004 года в городе Афинах (Греция) Олимпийских играх", от 24 июня 1996 года N 774 "О Президентских тестах физической подготовленности населения Республики Казахстан" и от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: халықаралық спорт аренасында Қазақстан Республикасының беделiн нығайту, Қазақстан Республикасындағы дене шынықтыруды және спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ұлттық құрама командаларды Азия, әлем чемпионаттарына, Олимпиада ойындарына және басқа да халықаралық жарыстарға сапалы даярлауды қамтамасыз ету; республикалық және халықаралық спорттық іс-шараларды өткiзу және ұлттық құрама командалардың халықаралық жарыстарға қатысуы, Қазақстан Республикасының ұлттық штаттық командаларын ұстау; халық арасында дене шынықтыру мен бұқаралық спортты дамыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 032 Жоғары Күнтiзбелiк спорттық Жыл Қазақстан Рес.
жетiстiктер iс-шараларға бойы публикасының
спорты (республикалық және Туризм және
жергiлiктi жарыстарға, спорт жөніндегі
әлем, Азия, Еуропа агенттігі
чемпионаттары мен
әлем кубогы,
және Азия ойындары
және спорттың 52 түрi
бойынша Достастық
елдерiнің халықаралық
спорттық ойындарына)
қатысуы үшiн спорт
резервiн және
халықаралық дәрежедегi
спортшыларды дайындау,
оқу-жаттығу жиындарын
өткiзу; спорт
түрлерiнен Қазақстан
Республикасының ұлттық
командаларына алынған
спортшыларды, жаттық.
тырушыларды және басқа
мамандарды материалдық,
соның iшiнде мүкәммалмен
жабдықтармен қамтамасыз
ету;
кешендi халықаралық
спорттық iс-шараларға
(Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Мемлекет.
тiк бағдарлама туралы
Жарлығын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар
жоспарының 7.3.т.)
қатысу;
Қазақстан Республикасы
ұлттық командаларының
Душанбе қаласындағы
IV Орталық Азия
ойындарына қатысуы;
Аомори (Жапония)
қаласындағы қысқы
ойындарға қатысу;
Астана қаласында
ТМД-ға қатысушы-
мемлекеттердiң Халық.
аралық спорттық
ойындарын өткiзу;
жоғары жетiстiктер
спортын насихаттау;
"Жыл спортшысы"
республикалық конкурсын
өткiзу; Спортшыларды
диспансерлiк қадағалауды
және емдеудi қамтамасыз
ету; спортшыларға
медициналық, консуль.
тациялық көмек көрсетудi
қамтамасыз ету;
бұқаралық спорттық
iс-шаралар мен жарыстарда
медициналық қызмет
көрсетудi ұйымдастыру
және қамтамасыз ету;
тәулiгiне бiр адамға
жұмсалатын шығыстардың
нормаларын ескере отырып,
спорттық iс-шаралар
мен оқу-жаттығу
жиындарына қатысушыларға
қамтамасыз етуге
белгiленген нормаларды
есепке ала отырып,
фармакологиялық қалпына
келтiру құралдарын,
витаминдi және белоктық-
глюкозалық препараттарды
сатып алу;
мүгедек спортшыларға
медициналық көмек
көрсету халықаралық
және республикалық
жарыстар қарсаңында
ағзадағы анаболик-
стероидтердің болуын
анықтауға тест жүргізу
және анализ тапсыруға
арналған жабдықтардың,
химиялық активтердiң
медикаменттердiң 7
түрiн сатып алу.
------------------------------------------------------------------

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление авторитета Республики Казахстан на международной спортивной арене. Реализация Государственной программы развития физической культуры и спорта Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение качественной подготовки национальных сборных команд к чемпионату Азии, Мира, Олимпийским играм и другим международным соревнованиям, проведение республиканских и международных спортивных мероприятий и участия национальных сборных команд в международных соревнованиях, содержание штатных национальных команд Республики Казахстан, развитие физической культуры и массового спорта среди населения.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 032 Спорт Подготовка спортивного В те- Агентство
высших резерва и спортсменов чение Республики
достижений международного уровня по года Казахстан
видам спорта для участия по туризму
в календарных спортивных и спорту
мероприятиях (республи-
канских соревнованиях по
видам спорта,
участие в чемпионатах
Азии, Европы, Мира и
Кубках Мира, Азиатских
играх и в международных
спортивных играх стран
Содружеств по 52 видам
спорта), проведение
учебно-тренировочных
процессов; материальное
обеспечение спортсменов,
тренеров и других
специалистов, зачис-
ленных в национальные
команды Республики
Казахстан по видам
спорта, а также
инвентарем и оборудо-
ванием; заключение
контрактов с ведущими
спортсменами и
тренерами по подготовке
к предстоящим Олимпийским
играм; участие в
комплексных международных
спортивных Мероприятиях
(в Плане мероприятий по
реализации Указа
Президента Республики
Казахстан о Государст-
венной программе п.7.3.):
участие национальных
сборных команд
Республики Казахстан в
IV Центрально-
азиатских играх в
г.Душанбе; участие в
зимних Азиатских играх
в г.Аомори (Япония);
проведение Международных
спортивных игр
государств-участников
СНГ в г.Астане;
пропаганда спорта
высших достижений;
проведение Республи-
канского конкурса
"Спортсмен года";
Диспансерное наблюдение
и обеспечение лечения
спортсменов;
обеспечение медицинской,
консультативной помощи
спортсменам;
организация и обеспе-
чение медицинского
обслуживания спортивно-
массовых мероприятий и
соревнований;
закуп фармакологических
восстановительных
средств, витаминных и
белково-глюкозных
препаратов для
спортсменов-участников
спортивных мероприятий
и учебно-тренировочных
сборов, исходя из
установленных норм
обеспечения;
приобретение меди-
цинского оборудования
и материалов;
обеспечение медицинской
помощи спортсменам-
инвалидам;
Приобретение 7 видов
специального
оборудования и хими-
ческих реактивов для
проведения тести-
рования и сдачи
анализов на наличие
в организме анаболи-
ческих стероидов
перед международными
и республиканскими
спортивными
соревнованиями.
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 150a .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы ұлттық құрама командалары мүшелерiнiң халықаралық спорттық iс-шараларға, соның iшiнде Аомори (Жапония) қаласындағы қысқы Азия ойындарында, Афины қаласындағы (Грекия) XXVIII жазғы Олимпиада ойындарында табысты өнер көрсетуi. Президенттiк сынақтар өткiзу. 50-ден астам әлем, Азия, Еуропа чемпиондарын даярлау. Спорт шеберлерi мен халықаралық дәрежедегi спорт шеберлерiн, жасөспiрiмдер мен жеткiншектер арасындағы әлем және Азия чемпионаттарын қоса алғанда, халықаралық жарыстардың жеңiмпаздары мен жүлдегерлерiн тәрбиелеу. Халық арасында бұқаралық спортты дамыту, қоғамда салауатты өмiрсалты қағидаттарын орнықтыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 652 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
033 "Олимпиадалық резерв және жоғары спорт шеберлiгi
мектептерiн қаражаттандыру" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 83029 мың теңге (сексен үш миллион жиырма тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 18 және 19-баптары , "Дене шынықтыру және спорт туралы" 1999 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 17, 18, 21 және 25-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнің "Дарынды балаларға арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау мен дамыту туралы" 1996 жылғы 21 мамырдағы N 3002 және "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 Жарлықтары, "Қазақстан спортшыларын кезектi 2002 жылғы Солт-Лейк-Сити қаласындағы (АҚШ) XIX қысқы және 2004 жылғы Афины қаласындағы (Грекия) ХХVІII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 , "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігінiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулылары, "БЖСМ мен МОРБЖМ туралы Ереженi енгiзу туралы" 1996 жылғы 23 тамыздағы N 1-2-6/365 және Қазақстан Республикасының жоғары спорт шеберлiгi мектебi туралы уақытша ереженi бекiту туралы" Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiнiң 1998 жылғы 29 мамырдағы N 1-2-6/305 бұйрықтары.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: успешное выступление членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных спортивных мероприятиях, в том числе в зимних Азиатских играх в городе Аомори (Япония), на XXVIII летних 2004 года в г. Афинах (Греция) Олимпийских играх. Проведение Президентских тестов. Подготовить более 50 чемпионов Мира, Азии, Европы. Воспитание мастеров спорта и мастеров спорта международного класса, победителей и призеров международных соревнований, включая чемпионаты Мира и Азии среди юниоров и кадетов. Развитие массового спорта среди населения, утверждение в обществе принципов здорового образа жизни.
Приложение 652
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 033
"Субсидирование школ олимпийского резерва и высшего
спортивного мастерства" на 2003 год
1. Стоимость: 83029 тысяч тенге (восемьдесят три миллиона двадцать девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 18 и 19 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 17, 18, 21 и 25 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указы Президента Республики Казахстан от 24 мая 1996 года N 3002 "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей" и от 12 марта 2001 года N 570 "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту", от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" и от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в городе Солт-Лейк-Сити (США) и XXVIII летних 2004 года в городе Афинах (Греция) Олимпийских играх", приказ Министерства по делам молодежи, туризма и спорта от 23 августа 1996 года N 1-2-6/365 "О введении Положения о ДЮСШ и СДЮШОР" и от 29 мая 1998 года N 1-2-6/305 "Об утверждении Временного положения о школе высшего спортивного мастерства Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: халықаралық деңгейдегi жоғары біліктi спортшыларды, үмiткерлердi және олимпиадалық спорт түрлерi бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларына мүшелер мен үмiткерлердi даярлау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жастар арасында олардың денсаулығы мен дене бiтiмiн жан-жақты дамытуға бағытталған денешынықтыру-сауықтыру және тәрбие жұмыстарын, халықаралық дәрежедегi спортшыларды және олимпиадалық спорт түрлерi бойынша Қазақстан Республикасы ұлттық құрама командаларына мүшелердi даярлауды жүзеге асырады.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Олимпиадалық Спорт резервi мен Жыл Қазақстан
резерв және халықаралық бойы Республикасының
жоғары спорт дәрежедегi Туризм және
шеберлiгi спортшыларды, спорт жөніндегі
мектептерiн олимпиадалық спорт агенттігі
қаражаттан. түрлерi бойынша
дыру Қазақстан Республи.
касы құрама коман.
даларына үміткерлер
мен мүшелердi
даярлауды ұйымдас.
тыру; оқу-жаттығу
сабақтарын өткiзу;
республикалық және
халықаралық спорттық
жарыстарға қатысу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер: ұлттық құрама командалардың мүшелерiн Олимпиада және Азия ойындарына даярлау, сондай-ақ ұлттық штаттық командаларды жоғары дәрежелi спортшылармен және халықаралық дәрежедегi шеберлермен толықтыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 653 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
034 "Туристiк қызмет жөнiндегi iс-шаралар" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 32604 мың теңге (отыз екi миллион алты жүз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы туристiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 маусымдағы Заңының 10, 11-баптары , "Қазақстанның туристiк беделiн қалыптастыру жөнiндегi 2000-2003 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 26 қазандағы N 1604 және "Туристiк саланы дамытудың бiрiншi кезектегi шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1947 қаулылары.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: подготовка высококвалифицированных спортсменов международного уровня, кандидатов и членов сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечить осуществление физкультурно-оздоровительной и воспитательной работы среди молодежи, направленную на укрепление их здоровья и всестороннее физическое развитие, подготовка спортсменов международного класса, кандидатов и членов сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 033 Субсиди- Организация подготовки В те- Агентство
рование спортивного резерва и чение Республики
школ спортсменов международ- года Казахстан
олимпийс- ного класса, кандидатов по туризму
кого и членов сборных команд и спорту
резерва и республики по олимпийским
и высшего видам спорта;
спортив- Проведение учебно-
ного тренировочных занятий;
мастерства Участие в республиканских
и международных спортивных
соревнованиях.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: подготовка членов национальное сборной команды к Олимпийским и Азиатским играм, а также пополнение штатной национальной команды спортсменами высокого класса и мастерами спорта международного класса.
Приложение 653
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 034
"Мероприятия по туристской деятельности" на 2003 год
1. Стоимость: 32604 тысячи тенге (тридцать два миллиона шестьсот четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 10 , 11 Закона Республики Казахстан от 13 июня 2001 года "О туристской деятельности в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2000 года N 1604 "Об утверждении Плана мероприятий по формированию туристского имиджа Казахстана на 2000-2003 годы" и от 29 декабря 2000 года N 1947 "О первоочередных мерах развития туристской отрасли".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстанның туристiк беделiн нығайту, туристiк саланың индустриясын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: iшкi рынокты қорғау, Қазақстан Республикасында туризмдi дамытуға бағытталған туристiк iс-шараларды, соның iшiнде көрмелер мен жәрмеңкелердi өткiзу және қатысу арқылы туристiк қызмет көрсету экспортын ұлғайту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 034 Туристік Берлин қаласындағы Жыл Қазақстан Рес.
қызмет IТВ халықаралық бойы публикасының
жөніндегі туристiк биржасына Туризм және
іс-шаралар қатысу. спорт
Мәскеу (Ресей жөніндегі
Федерациясы) агенттігі
қаласындағы "Туризм
және саяхат" Мәскеу
халықаралық көрме.
сiне қатысу.
Алматы қаласында
Қазақстандық "Туризм
және саяхат - КIТҒ
2003" халықаралық
туристiк жәрмеңкесiн
өткiзу.
Туристiк саланы
дамытудың мәселелерi
жөнiнде республикалық
семинар-кеңестер
өткiзу.
Мадридтегi (Испания)
FITUR халықаралық
туристiк жәрмеңкесiне
қатысу.
Дүниежүзiлiк Туристік
ұйымның Бас Ассамблея.
сының ХV сессиясына
қатысуды ұйымдастыру.
"Жiбек жолы" жобасының
шеңберiнде өткізілетін
Дүниежүзiлiк Туристік
ұйымның мәжілістеріне
қатысу.
Лондон (Ұлыбритания)
қаласындағы өткiзiлетiн
Дүниежүзілік туристiк
биржаға (WTM) қатысу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстанның туристiк беделiн қалыптастыру, келу туризмнің көлемiн ұлғайту, туристiк қызметтердiң жиынтық экспортын көбейту, халықаралық туризмiнiң (келу) түсiмiн ұлғайту. Туризм саласындағы экономикалық көрсеткiштi өсiру, Қазақстанның туристiк бет-бейнесiн арттыру, халықтың жұмыспен қамтылуын көбейту. Жалпы iшкi өнiмдегi туризмнің үлесiн ұлғайту. Туризм инфрақұрылымын жақсарту, Қазақстан Республикасында бәсекеге қабiлеттi туристiк рынок құру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 654 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
037 "Республикалық деңгейде олимпиада резервiн даярлау"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление туристского имиджа Казахстана, развитие индустрии туристской отрасли.
5. Задачи бюджетной программы: защита внутреннего рынка, увеличение экспорта туристских услуг через проведение и участие в туристских мероприятиях, в том числе в выставках и ярмарках, привлечение инвестиций в инфраструктуру туризма, направленных на развитие туристской отрасли в Республике Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 034 Меропри- Участие на Международной В те- Агентство
ятия по туристской бирже ITB в чение Республики
турист- городе Берлине. года Казахстан
ской Участие в Московской по туризму
деятель- международной выставке и спорту
ности "Путешествия и туризм" в
городе Москве (Российская
Федерация).
Проведение казахстанской
Международной туристской
ярмарки "Туризм и
путешествия - KITF 2003"
в городе Алматы.
Проведение республиканских
семинаров-совещаний по
вопросам развития
туристской отрасли.
Участие в Международной
туристской ярмарке FITUR
в Мадриде.
Участие на XV-й сессии
Генеральной Ассамблеи
Всемирной туристской
организации.
Участие на заседаниях
Всемирной туристской
организации, проводимых
в рамках проекта
"Шелковый путь".
Участие на Всемирной
туристской бирже (WTM)
в городе Лондоне
(Великобритания).
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: формирование туристского имиджа Казахстана, увеличение объема въездного туризма, увеличение совокупного экспорта туристских услуг, поступлений от международного (въездного) туризма. Рост экономических показателей в сфере туризма, укрепление туристского имиджа Казахстана, увеличение занятости населения. Увеличение доли туризма в валовом внутреннем продукте. Улучшение инфраструктуры туризма, создание конкурентоспособного туристского рынка в Республике Казахстан.
Приложение 654
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 037
"Подготовка олимпийского резерва на
республиканском уровне" на 2003 год

1. Құны: 386889 мың теңге (үш жүз сексен алты миллион сегiз жүз сексен тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 2 , 4 , 16, 18, 21, 25, 30-баптары , Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 Жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 және "Қазақстан спортшыларын кезектi 2002 жылғы Солт-Лейк-Сити қаласындағы (АҚШ) XIX қысқы және 2004 жылғы Афины қаласындағы (Грекия) ХХVІII жазғы Олимпиадалық ойындарға даярлау жөніндегi шұғыл шаралар туралы" 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 510 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: спорт түрлерi бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командалары үшiн олимпиадалық резервтi мақсатқа сай даярлау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жас спортшылардың спорттық шеберлiгiн арттыруды қамтамасыз ету, республиканың және шет елдердiң жетекшi спортшыларымен спорт түрлерi бойынша бiрлескен оқу-жаттығу жиындарын өткiзу, Қазақстан спортшыларының халықаралық жарыстарға қатысуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 037 Республикалық Алматы және Астана Жыл Қазақстан Рес.
деңгейде қалаларында спорт бойы публикасының
олимпиадалық түрлерiнен: бокс, Туризм және
резерв грек-рим күресi, спорт
даярлау еркiн күрес, жөніндегі
велосипед спорты, агенттігі
жеңiл атлетика,
спорттық гимнастика,
ауыр атлетика,
дзюдо, триатлон,
қазiргi бессайыс,
футбол (әйелдер),
су добы (әйелдер),
жүзу, үйлесiмдi
жүзу, байдарка мен
каноэде есу,
академиялық есу және
басқаларынан
олимпиада резервiн
даярлау; ұлттық
құрама команданың
спорттық резервімен
- үмiткерлермен
әрбiр спорт түрi
бойынша айына 18-ден
24-күнге дейiн оқу-
жаттығу жиындарын
және киiммен
қамтамасыз ету,
олардың iрiктеу спорт
жарыстарына қатысуы.
------------------------------------------------------------------

1. Стоимость: 386889 тысяч тенге (триста восемьдесят шесть миллионов восемьсот восемьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 2, 4, 16, 18, 21, 25, 30 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" и от 18 апреля 2001 года N 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в городе Солт-Лейк-Сити (США) и XXVIII летних 2004 года в городе Афинах (Греция) Олимпийских играх".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: целенаправленная подготовка олимпийского резерва для сборных национальных команд Республики Казахстан по видам спорта.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение роста спортивного мастерства молодых спортсменов, проведение совместных учебно-тренировочных сборов по видам спорта с ведущими спортсменами республики и зарубежных стран, обеспечение участия спортсменов Казахстана в международных соревнованиях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 037 Подготовка Подготовка олимпийского В те- Агентство
олимпийс- резерва в городах Алматы чение Республики
кого и Астаны по следующим года Казахстан
резерва на видам спорта: бокс, по туризму
республи- борьба греко-римская, и спорту
канском борьба вольная, велоспорт,
уровне легкая атлетика,
гимнастика спортивная,
тяжелая атлетика, дзюдо,
триатлон, современное
пятиборье, футбол (жен),
водное поло (жен),
плавание, синхронное
плавание, гребля на
байдарках и каноэ, гребля
академическая и др.;
проведение учебно-
тренировочных сборов от
18 до 24 дней в месяц по
каждому виду спорта со
спортивными резервами-
кандидатами в национальные
сборные команды, обеспе-
чение спортивным
инвентарем и экипировкой,
участие их в рейтинговых
спортивных соревнованиях.
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
спорт шеберлерi мен халықаралық дәрежедегі спорт шеберлерiн, жастар мен кадеттер арасындағы Әлем және Азия чемпионаттарын қоса алғанда халықаралық жарыстардың жеңiмпаздарын және жүлдегерлерін тәрбиелеу. Жоғары дәрежелi спортшыларды даярлау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 655 қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 150ф қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
038 "Республикалық деңгейде ұлттық және бұқаралық спорт
түрлерiн дамыту жөнiндегi iс-шаралар" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 45100 мың теңге (қырық бес миллион бiр жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 2-бабы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ауылда ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамыту, ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуды жаңа да сапалы деңгейге шығаруға қабiлеттi ұйымдық-әдiстемелiк, насихаттық және тәрбиелiк шаралардың бiрыңғай кешенiн әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндетi: халық арасында ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуға жағдай жасау, денешынықтыру-спорт бiрлестiктерiнiң және спорт клубтарының жұмысын жандандыру, ұлттық спорт түрлерi мен халық ойындарын дамытуды ғылыми-әдiстемелiк қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 038 Республикалық Олимпиадалық емес Жыл Қазақстан Рес.
деңгейде спорт түрлерi бойы публикасының
ұлттық және (мынадай спорт түр- Туризм және
бұқаралық лерiнен басқа: ушу, спорт
спорт түрлерiн каратэ-до, пауэрлиф- жөніндегі
дамыту тинг, бодибилдинг, агенттігі
жөнiндегi iс боулинг, самбо, кик-
-шаралар боксинг)
бойынша, соның iшiнде
ұлттық және техникалық
спорт түрлерiнен
күнтiзбелiк спорттық
iс-шараларға қатысу.
Ұлттық спорт түрлерi
мен халық ойындары
бойынша республикалық
ауыл ойындарын өткiзу.
Ел iшiнде және шет
елдерде ұлттық спорт
түрлерi мен халық
ойындарын насихаттау.
Ұлттық және бұқаралық
спорт түрлерiн
спорттық мүкәммалмен
және киiммен
қамтамасыз eту. <*>
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: воспитание мастеров спорта и мастеров спорта международного класса, победителей и призеров международных соревнований, включая Чемпионатов Мира и Азии среди юниоров и кадетов. Подготовка спортсменов высшего класса.
Приложение 655
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 038
"Мероприятия по развитию национальных и массовых
видов спорта на республиканском уровне" на 2003 год
1. Стоимость: 45100 тысяч тенге (сорок пять миллионов сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие национальных видов спорта и народных игр на селе, разработка единого комплекса организационно-методических, пропагандистских и воспитательных мер, способных вывести на качественный новый уровень развития национальных видов спорта и народных игр.
5. Задачи бюджетной программы: создание условий для развития национальных видов спорта и народных игр среди населения, активизация работы физкультурно-спортивных объединений и спортивных клубов, научно-методическое обеспечение развития национальных видов спорта и народных игр.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 038 Меропри- Участие в календарных В те- Агентство
ятия по спортивных мероприятиях чение Республики
развитию по неолимпийским видам года Казахстан
нацио- спорта (кроме видов по туризму
нальных и спорта: ушу, каратэ-до, и спорту
массовых пауэрлифтинг, бодибил-
видов динг, боулинг, самбо,
спорта на кикбоксинг), в том числе
республи- национальным и
канском техническим видам.
уровне Проведение республи-
канских сельских игр по
национальным видам
спорта и народным играм.
Пропаганда национальных
видов и народных игр
внутри страны и за
рубежом.
Обеспечение спортивным
инвентарем и экипировкой
национальных и массовых
видов спорта.
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 150a .

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: халықтың әртүрлi жiктерiн ұлттық спорт түрлерімен және халық ойындарымен шұғылдануға тарта отырып, салауатты өмiр салты қағидаттарын орнықтыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 656 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
039 "Алматы қаласында олимпиадалық дайындық базасын салу
жобасы бойынша техникалық-экономикалық негiздеме әзiрлеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 42000 мың теңге (қырық екi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған Бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан спортшыларын iрi халықаралық жарыстарға, соның iшiнде әлем чемпионаттары мен Олимпиада және Азия ойындарына орталықтандырып даярлау үшiн сапалы жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: Алматы қаласындағы олимпиадалық даярлау базасының құрылыс жобасын техникалық-экономикалық негiздеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 039 Алматы 1. Алматы қаласын. Жыл Қазақстан Рес.
қаласында дағы олимпиадалық бойы публикасының
олимпиадалық даярлау базасының Туризм және
дайындық құрылыс жобасы спорт
базасын салу жөнiндегi техникалық жөніндегі
жобасы бойынша -экономикалық агенттігі
техникалық- негiздеменi әзiрлеу;
экономикалық 2. Мемлекеттiк
негiздеме сараптама жүргiзу.
әзiрлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Алматы қаласындағы олимпиадалық база құрылысының жобасы бойынша мемлекеттiк сараптамадан өткен техникалық және экономикалық негiздеме.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 657 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
079 "Лицензиардың қызметiн орындау" республикалық
бюджеттiк бағдарламаның 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: утверждение принципов здорового образа жизни путем привлечения к занятиям национальными видами спорта и народными играми различных слоев населения.
Приложение 656
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 039
"Разработка технико-экономического обоснования по проекту
строительства базы олимпийской подготовки
в городе Алматы" на 2003 год
1. Стоимость: 42000 тысячи тенге (сорок два миллиона тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание качественных условий для централизованной подготовки спортсменов Казахстана к крупнейшим международным соревнованиям, в том числе чемпионаты мира, Олимпийские и Азиатские игры.
5. Задачи бюджетной программы: разработка технико-экономического обоснования проекта строительства базы олимпийской подготовки в городе Алматы.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 039 Разработка 1. Разработка технико- В те- Агентство
технико- экономического обосно- чение Республики
экономи- вания по проекту базы года Казахстан
ческого олимпийской подготовки по туризму
обосно- в городе Алматы; и спорту
вания по 2. Проведение государс-
проекту твенной экспертизы
строи-
тельства
базы
олимпийской
подготовки
в городе
Алматы
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: технико-экономическое обоснование, прошедшее государственную экспертизу по проекту строительства олимпийской базы в городе Алматы.
Приложение 657
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 079
"Выполнение функций лицензиаров" на 2003 год

1. Құны: 1434 мың теңге (бip миллион төрт жүз отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi Заңының 9-бабы , "Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 маусымдағы Заңының 15-бабы , "Туристiк қызметтi лицензиялаудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1213 , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: оларды туристiк қызметтермен айналысуға құқық беретiн лицензиялармен қамтамасыз ете отырып, туристiк ұйымдардың көрсететiн қызметтерiнiң сапасын арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы азаматтарын қабылдау және оларға қызмет көрсету жөнiндегi кәсiпкерлiк қызметтiң әдiскерi ретiнде туроператорлық, турагенттік, экскурсиялық қызметтердi және нұсқаушылық қызмет көрсетудiң құқығын жүзеге acыру үшін лицензиялар беру. Туристiк салада жұмыс iстейтiн фирмалардың есебiн алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 079 Лицензиардың Лицензия бланкiлерiн Жыл Қазақстан Рес.
қызметiн дайындау - 550 дана; бойы публикасының
орындау Туристiк бағыттар Туризм және
каталогы - 1 100 спорт
дана; Қазақстан жөніндегі
Республикасында агенттігі
туристердi
орналастыру мен
демалу орындарының
каталогы - 920 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасында туристердiң құқығы мүдделерiн қорғау мақсатында белгiленген нормативтердi бұзатын туристiк ұйымдардың санын қысқарту. Туризм инфрақұрылымын дамыту, халықаралық туристiк рынокта Қазақстанның имиджiн қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 658 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
104 "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiне қарсы күрес
мемлекеттiк бағдарламасы" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1434 тысячи тенге (один миллион четыреста тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 9 Закона Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании", статья 15 Закона Республики Казахстан от 13 июня 2001 года "О туристской деятельности в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1213 "Об утверждении правил лицензирования туристической деятельности" и от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение качества услуг, оказываемых туристскими организациями, обеспечением их лицензией на право осуществления туристской деятельности.
5. Задачи бюджетной программы: выдача лицензий на право осуществления лицензируемых видов туроператорской, турагентской, экскурсионной деятельности и услуг инструктора, методиста в качестве предпринимательской деятельности по приему и обслуживанию граждан Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 079 Выполнение Изготовление бланков В те- Агентство
функций лицензий - 550 штук; чение Республики
лицен- каталогов туристических года Казахстан
зиаров маршрутов - 1100 штук; по туризму
каталогов мест разме- и спорту
щения и отдыха туристов
в Республике Казахстан
- 920 штук.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: в целях защиты прав и интересов туристов в Республике Казахстан сокращение количества туристских организаций, нарушающих установленные нормативы. Развитие инфраструктуры туризма, формирования имиджа Казахстана на международном туристском рынке.
Приложение 658
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 104
"Государственная программа борьбы с наркоманией
и наркобизнесом" на 2003 год

1. Құны: 8200 мың теңге (сегiз миллион екi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 8-бабы , "Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрестiң 2001-2005 жылдарға арналған стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 16 мамырдағы N 394 Жарлығы , "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 462 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: есiрткi заттарды заңсыз пайдаланудың алдын алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: дене шынықтыру мен спортты насихаттау, жастар мен жасөспiрiмдердi дене шынықтырумен және спортпен жүйелi шұғылдануға тарту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 104 Нашақорлық пен Республиканың же. Жыл Қазақстан Рес.
есірткі бизне. текшi спортшылар. бойы публикасының
сiне қарсы ының қатысуымен Туризм және
күрес мемлекет. республикалық спорт
тiк бағдарла. деңгейде бұқаралық жөніндегі
масы акциялар мен iс- агенттігі
шаралар өткiзу.
"Спорт нашақорлыққа
қарсы" атты теле.
дидар хабарларын
өткiзу.
Салауатты өмiр
салтын насихаттау,
нашақорлықтың зияны
туралы теледидардан
жарнама ролигiн
жасау және оны
көрсету.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: дене шынықтырумен және спортпен шұғылданушы жастар мен жасөспiрiмдердің санын арттыру.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 659 қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 150ф қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
201 "Қ.Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға
арналған республикалық мектеп-интернаттың
материалдық-техникалық базасын нығайту"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 8200 тысяч тенге (восемь миллионов двести тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 394 "О стратегии борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2001-2005 годы", постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 462 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: профилактика злоупотребления наркотиками.
5. Задачи бюджетной программы: пропаганда физической культуры и спорта, привлечение к систематическим занятиям физической культурой и спортом молодежи и подростков.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 104 Государст- Проведение на республи- В те- Агентство
венная канском уровне массовой чение Республики
программа акции и мероприятий с года Казахстан
борьбы с участием ведущих по туризму
нарко- спортсменов республики. и спорту
манией и Проведение передачи на
нарко- телевидении "Спорт и
бизнесом наркомания несовместима".
Изготовление и демонс-
трация на телевидении
рекламного ролика по
пропаганде и здорового
образа жизни и о вреде
наркомании.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: рост численности молодежи и подростков, занимающихся физической культурой и спортом.
Приложение 659
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 201 "Укрепление материально-технической базы Республиканской
школы-интерната для одаренных в спорте детей имени Х.Мунайтпасова" на 2003 год

1. Құны: 8100 мың теңге (сегiз миллион бiр жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының 18-бабы , "Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 17, 21 және 25-баптары , "Қазақстан Республикасында бұқаралық спортты дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 19 желтоқсандағы N 3276 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Дарынды балаларға арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау мен дамыту туралы" Өкiмiн iске асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1125 , "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнің мәселелерi" туралы 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулылары.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қ.Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернатты негiзгi құралдармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: Қ.Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат үшiн активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 201 Қ.Мұңайтпасов Жатақханаға жиынтығы Жыл Қазақстан Рес.
атындағы - 50 жиhаз; бойы публикасының
спортта асхана үшiн жиынтығы Туризм және
дарынды бала. 1 мұздатқыш жабдығын спорт
ларға арнал. сатып алу. жөніндегі
ған республи. Кiр жуу жабдығы: агенттігі
калық мектеп- кiр жуатын машина - 1
интернаттың дана;кептiретiн машина Қ. Мұңайтпасов
материалдық- - 1 дана;үтiктейтiн атындағы
техникалық машина - 1 дана. спортта дарынды
базасын Ескектi қайық - 6 дана. балаларға
нығайту <*> арналған рес.
публикалық
мектеп-интернат
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қ.Мұңайтпасов атындағы спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаттың материалдық-техникалық базасын нығайту.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 660 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
301 "Алматы қаласындағы республикалық спорттық мектеп-интернатын салу" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 8100 тысяч тенге (восемь миллионов сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 18 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании", статьи 17 , 21 и 25 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1125 "О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей" и от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение основными средствами Республиканской школы-интерната для одаренных в спорте детей имени Х.Мунайтпасова.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для Республиканской школы-интерната для одаренных в спорте детей имени Х.Мунайтпасова.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 201 Укрепление Приобретение: В те- Агентство
матери- Мебель для общежития - чение Республики
ально-тех- 50 комплектов; года Казахстан
нической Холодильное оборудование по туризму
базы для столовой - 1 комплект. и спорту,
Республи- Прачечное оборудование: Республи-
канской стиральная машина - 1 штука; канская
школы- сушильная машина - 1 штука; школа-
интерната гладильная машина - 1 штука; интернат
для ода- Лодка с веслом - 6 штук. для ода-
ренных ренных
в спорте в спорте
детей им. детей им.
Х.Мунайт- Х.Мунайт-
пасова пасова
-------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 150a .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Республиканской школы-интерната для одаренных в спорте детей имени Х. Мунайтпасова.
Приложение 660
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 301
"Строительство республиканской спортивной школы-интерната
в городе Алматы" на 2003 год

1. Құны: 1 50000 мың теңге (бip жүз елу миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнің "Дарынды балаларға арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау мен дамыту туралы" 1996 жылғы 24 мамырдағы N 3002 Өкiмi , Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 12 наурыздағы N 570 Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әрбiр оқушының жеке қабiлетiн дамыту, таңдаған спорт түрінен жаттығуы үшiн дарынды балаларға қолайлы жағдайлар жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндетi: республикалық спорт мектеп-интернатының құрылысы.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1. 301 Алматы Смета-жобалық құжат. Жыл Қазақстан Рес.
қаласындағы тамалар әзiрлеу; бойы публикасының
республикалық Мемлекеттiк сарап. Туризм және
спорттық тамадан өткiзу; спорт жөніндегі
мектеп- Бекiтiлген жоба- агенттігі
интернатын сметалық құжаттама.
салу ларға сәйкес Алматы
қаласындағы респуб.
ликалық спорт мектеп
-интернаты құрылысы.
ның объектiлерiн салу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк сараптамадан өткен жоба-сметалық құжаттамаларды әзiрлеу және таңдаған спорт түрiнен жаттығуы үшін дарынды балалардың табиғи қабiлетiн дамытуға арналған республикалық спорт мектеп-интернатының құрылысын бастау.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 661 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
500 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгiне ақпараттық есептеу қызметiн көрсету"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 696 мың теңге (алты жүз тоқсан алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекет аппаратының жұмысын жақсарту, бюрократтықпен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 және "Қазақстан Республикасының ұлттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлықтары, "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулысы.

1. Стоимость: 150000 тысяч тенге (сто пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 мая 1996 года N 3002 "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2001 года N 570 "О государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие индивидуальных способностей каждого учащегося, создание благоприятных условий одаренным детям для занятий избранным видом спорта.
5. Задачи бюджетной программы: строительство республиканской спортивной школы-интерната.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 301 Строи- Разработка проектно- В те- Агентство
тельство сметной документации. чение Республики
республи- Проведение государст- года Казахстан
канской венной экспертизы. по туризму
спортивной Строительство объектов и спорту
школы- республиканской спортивной
интерната школы-интерната в городе
в городе Алматы, согласно утверж-
Алматы денной проектно-сметной
документации. --------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка проектно-сметной документации, прошедшей государственную экспертизу и начало строительства республиканской спортивной школы-интерната для развития природных способностей одаренных детей в избранном виде спорта.
Приложение 661
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500 "Информационно-вычислительное обслуживание Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту " на 2003 год
1. Стоимость: 696 тысяч тенге (шестьсот девяносто шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указы Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота" и от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной инфраструктуры Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегi агенттігiнде құрылатын автоматтандырылған ақпараттық-техникалық жүйелердiң тұрақты және үздiксiз жұмыс icтeу үшiн жағдайлар жасау және қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: пайдаланылатын есептеу техникасы құралдарының және электронды пошта байланысының жұмыс қабiлетiн қамтамасыз ету. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегi агенттiгiнде басқарудың ақпараттық және автоматтандыру жүйесiн ендiруге байланысты бағдарламалықты қамтамасыз етудi жаңалау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан Рес. Қазақстан Республи. Жыл Қазақстан Рес.
публикасының касы Туризм және бойы публикасының
Туризм және спорт жөнiндегi Туризм және
спорт жөнiнде. агенттiгінiң орталық спорт жөніндегі
гі агенттігіне аппаратының жергi. агенттігі
ақпараттық лiктi есептеу
есептеу қызме. желiсiн жаңалау және
тін көрсету сервердi әкiмшiлiк.
тендiру жөнiнде
қызметтер мен
жұмыстарға ақы төлеу;
Бағдарламалық қамта.
масыз eтудің 2 түрін
сатып алу;
ақпараттық жүйемен
жалғастыру;
сервер мен вирусқа
қарсы бағдарламалар.
дың жұмысына арналған
бағдарламаларды сатып
алу;
қызметкерлердi
ақпараттық техноло.
гияларға үйрету - 4
адам.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпараттар алу мен алмасудың жеделдiгiн арттыру, Агенттiктің қызметiне ақпараттық, техникалық құралдардың жүйелерiн табысты ендiру, Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiн ақпараттық ресурстармен уақтылы жаңалау және оның қызметiн жария ету.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 662 қосымша
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі агенттігі
______________________________________
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
600 "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгiн есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз
ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание и поддерживание условий для стабильной и бесперебойной работы создаваемой автоматизированной информационно-технической системы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение работоспособности используемых средств вычислительной техники и связи по электронной почте. Модернизация программного обеспечения для внедрения информатизации и автоматизированной системы управления Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 500 Информа- Оплата услуг по модерни- В те- Агентство
ционно- зации локальной вычисли- чение Республики
вычисли- тельной сети и админист- года Казахстан
тельное рированию сервера по туризму
обслужи- центрального аппарата и спорту
вание Агентства Республики
Агентства Казахстан по туризму и
Республики спорту;
Казахстан приобретение программного
по туризму обеспечения - 2 вида;
и спорту сопровождение информа-
ционных систем;
приобретение программного
обеспечения для работы
сервера и антивирусной
программы;
обучение работников
информационным
технологиям - 4 чел.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение оперативности получения обмена информацией, успешное внедрение средств информационно-технических систем в деятельность Агентства, своевременное обновление информационных ресурсов и освещение деятельности Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
Приложение 662
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту"
на 2003 год

1. Құны: 4982 мың теңге (төрт миллион тоғыз жүз сексен екі мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекет аппаратының жұмысын жақсарту, бюрократтықпен күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шiлдедегi N 427 және "Қазақстан Республикасының ұлттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 Жарлықтары, "Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 19 қарашадағы N 1755 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: автоматтандырылған ақпараттық телекоммуникация жүйелерiн құру және Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнің жұмысын үздiксiз қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: техникалық және моральдық жағынан ескiрген ұйымдық техниканы жаңалау, аппарат қызметкерлерiн байланыспен, компьютерлермен және басқа ұйымдық техникамен қайта жарақтандыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнің ақпараттық жүйелерiн дамыту үшiн қосымша жабдықтар сатып алу және коммуникациялық инфрақұрылым жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарлама. !Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама. !іске асыру !мер. !
!коды!лама!лардың) атауы!жөніндегі !зімі !
! !коды! !іс-шаралар ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан Рес. Сатып алу: Жыл Қазақстан Рес.
публикасының Компьютер техникасы бойы публикасының
Туризм және - 38 жиынтық; Туризм және
спорт жөнiнде. принтер - 7 дана; спорт жөніндегі
гi агенттiгiн компьютер класына агенттігі
есептеу және арналған жиhаз - 13
ұйымдастыру жиынтық;
техникасымен шығыс материалдары;
қамтамасыз ету Агенттiктiң оқшау.
ланған желiсiн
жаңғырту мен
әкiмдендiру үшiн
жабдықтар мен
бағдарламалық өнiмдi
монтаждау.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнің ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiнiң негiздерiн құру. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiн компьютерлiк және ұйымдық техникамен қамтамасыз ету. Сапасын жақсарту мен оны жедел ақпараттық талдаумен қамтудың есебінен Агенттіктің жедел қызметiнiң тиiмділігiн арттыру.

1. Стоимость: 4982 тысячи тенге (четыре миллиона девятьсот восемьдесят две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указы Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота" и от 16 марта 2001 года N 573 "О Государственной программе формирования и развития национальной инфраструктуры Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1999 года N 1755 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы и обеспечение бесперебойной работы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту.
5. Задачи бюджетной программы: обновление технически и морально устаревшей оргтехники, дооснащение связью, компьютерами и другой оргтехникой сотрудников аппарата и техническое оснащение подразделений Агентства, а также приобретение дополнительного оборудования для развития информационных систем Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и создание коммуникационной инфраструктуры.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
--------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
--------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспе- Приобретение: В те- Агентство
чение компьютерной техники - чение Республики
вычисли- 38 комплектов; года Казахстан
тельной и принтеров - 7 штук; по туризму
организа- мебели для компьютерного и спорту
ционной класса - 13 комплектов;
техникой расходного материала;
Агентства монтаж оборудования и
Республики программного продукта
Казахстан для реконструкции и
по туризму администрирования
и спорту локальной сети
Агентства.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание основы информационно-телекоммуникационной системы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту. Обеспечение компьютерной и другой организационной техникой Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту. Повышение эффективности оперативно-служебной деятельности Агентства за счет улучшения качества и оперативности ее информационно-аналитического обеспечения.