Жем селолық округі әкімінің 2009 жылғы 1 қазандағы № 32 "Тұрғызба селосы мен Аққұдық, Қойсары, Қараша елді мекендеріндегі көшелерге атаулар беру туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Жем селолық округі әкімінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Атырау облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2010 жылғы № 2-110/1-10 санды Атқару парағы негізінде ШЕШІМ ЕТЕМІН:
Селолық округ әкімінің 2009 жылғы 1 қазандағы № 32 "Тұрғызба селосы мен Аққұдық , Қойсары Қараша елді мекендеріндегі көшелерге атаулар беру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-126 санымен тіркелген, 2009 жылғңы 29 қазандағы "Кең Жылыой газетінің № 44 санында жарияланған") күші жойылды деп танылсын.
Селолық округ әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Қариев

О признании утратившими силу Решении Акима Жемского сельского округа от 01октября 2009 года № 32 "О переименовании улиц села Тургызба и населенные пункты Аккудык, Койсары, Караша"
Решение Акима Жемского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 21 мая 2010 года № 13
Соответсвенно закону "О местном государственном управлении и самоупарвлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 и на основании исполнительного листа областного специализированного межрайонного экономического суда от 2010 года № 2-110/1-10 РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решении Акима Жемского сельского округа от 01 октября 2009 года № 32 "О переименовании улиц села Тургызба и населенные пункты Аккудык, Койсары ,Караша" (зарегестрировано в реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 4-2-126, опубликовано 29 октября 2009 года в газете "Кен Жылой");
И.О Акима Жемского
сельского округа
Б. Кариев