Қара Арна селолық округ әкімінің 2008 жылғы 13 қарашадағы № 45 "Көше атын беру туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Қара Арна селолық округі әкімінің 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 30 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Жылыой ауданының Әділет басқармасының 2010 жылғы 29 қазандағы № 3743 санды хаты негізінде ШЕШЕМІН:
Қара Арна селолық округ әкімінің 2008 жылғы 13 қарашадағы № 45 "Көше атын беру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Село әкімі Е. Елеусінов

О признании утратившим силу решения акима Кара Арнинского сельского округа от 13 ноября 2008 года № 45 "О присвоении названии улицам"
Решение Акима Кара Арнинского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 10 декабря 2010 года № 30
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и управления Юстиции Жылыойского района от 29 октября 2010 года № 3743 на основании письма РЕШАЮ:
Признать утратившим силу решения акима Кара Арниниского сельского округа от 13 ноября 2008 года № 45 "О присвоении названии улицам".
Аким села Е. Елеусинов