Шектеу іс-шараларының немесе карантин аймағының ветеринариялық режимін тоқтату туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Қайнар ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 6 қарашадағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10-шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық –санитарлық инспекторының 2012 жылғы 19 қазандағы №29 ұсынысының негізінде, Қайнар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қайнар ауылдық округінде ұсақ малдар арасынан шыққан бруцеллез ауыруы ошақтарының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары немесе карантин аймағының ветеринарлық режимі тоқтатылсын.
2. Қайнар ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі №4 "Қайнар ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Алакөл аудандық Әділет басқармасына тіркеу тізіміне 2012 жылдың 4 қазанында № 1240 нөмірімен енгізілген, Алакөл аудандық "Алакөл" газетінің 2012 жылғы 03 қарашадағы 42 нөмірінде жарияланған шешімнің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын .
Қайнар ауылдық округінің әкімі С.Қ. Нусипов

О прекращении ветеринарного режима карантинной зоны или ограничительных мероприятий
Решение акима Кайнарского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 6 ноября 2012 года № 6
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольской районной территориальной инспекции от 19 октября 2012 года №29, аким Кайнарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Прекратить ограничительные мероприятия или ветеринарный режим карантинной зоны в связи с ликвидацией очагов заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в Кайнарском сельском округе.
2. Отменить решение акима Кайнарского сельского округа от 10 сентября 2012 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Кайнарском сельском округе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 октября 2012 года за № 1240, опубликованное в газете "Алакол" от 03 ноября 2012 года за № 42.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Кайнарского сельского округа Нусипов С. К.