Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 тамыздағы "Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар ұйымдық-құқықтық негізінде құрылған мемлекеттік негізінде дейінгі білім беру ұйымдарына балаларды қабылдау ережесін бекіту туралы" №187 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 желтоқсандағы № 446 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 науырыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қазақстан Республикасы Үкіметнің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 499 "Тиісті үлгідегі білім беру ұйымдары қызметінің үлгілік қағидаларын, оның ішінде балаларға арналған қосымша білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1353 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары қызметінің үлгі ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылуына байланысты, Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 тамыздағы "Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар ұйымдық-құқықтық негізінде құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына балаларды қабылау ережесін бекіту туралы" №187 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. "Маңғыстау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының бұқаралық ақпарат құралдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауского района от 1 августа 2011 года №187 "Об утверждении правил приема детей в государственные дошкольные образовательные организации, созданные на организационно-правовой основе государственных коммунальных казенных предприятий
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 03 декабря 2013 года № 446
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
В связи с отменой постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1353 "Об утверждении Типовых правил деятельности дошкольных организаций" постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2013 года № 499 "Об утверждении Типовых правил деятельности организаций образования соответствующих типов, в том числе Типовых правил организаций образования, реализующих дополнительные образовательные программы для детей", признать утратившим силу постановления акимата Мангистауского района от 1 августа 2011 года № 187 "Об утверждении правил приема детей в государственные дошкольные образовательные организации, созданные на организационно-правовой основе государственных коммунальных казеных предприятий", зарегистрированного в департаменте юстиции Мангистауской области 31 августа 2011 года за № 11-5-124.
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел образрвания" обеспечить опубликования данного постановления в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Адилет".
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
Аким района Ж.Айтуаров