Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 4915 "Өскемен қаласының коммуналдық Мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы N 8953 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғ 29 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 122-тармағының 12) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 4915 "Өскемен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3367 тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен әкімдіктің қаулысының күші жойылды деп танылғандығы туралы хабарласын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми баспа басылымдарында осы каулының жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы С.Ж. Жүніспековаға жүктелсін.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 30 апреля 2014 года № 4915 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года N 8953
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 12) пункта 122 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" акимата города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 30 апреля 2014 года № 4915 "Об установление норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3367, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о признании утратившим силу постановления акимата с приложением копии настоящего постановления.
3. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" обеспечить опубликование настоящего постановления в официальных печатных изданиях в недельный срок.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жунуспекову С.Ж.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов