"Жол қозғалысы қауіпсіздігі саласында тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 475, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 32 және "Жол полициясының тексерісі бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы" 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 476,2010 жылғы 5 ақпандағы № 33 бірлескен бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 843 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 696 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
«Жол қозғалысы қауіпсіздігі саласында тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 475 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 32 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6055 болып тіркелген және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2010 жыл, № 10 (2010 жылғы 7 шілде);
2) «Жол полициясының тексерісі бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 476 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 33 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6056 болып тіркелген және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2010 жыл, № 10 (2010 жылғы 7 шілде).
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі          Ішкі істер министрі
________________ Е. Досаев         ________________ Қ. Қасымов

О признании утратившими силу совместных приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 475 Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 февраля 2010 года № 32 "Об утверждении критериев оценки степени рисков в области безопасности дорожного движения" и от 10 декабря 2009 года № 476, от 5 февраля 2010 года № 33 "Об утверждении формы проверочных листов но проверкам дорожной полицией"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 843 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года № 696
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу:
1) совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 475 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 февраля 2010 года № 32 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в области безопасности дорожного движения» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6055 и опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 10, 2010 года (07.07.2010);
2) совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 476 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 5 февраля 2010 года № 33 «Об утверждении формы проверочных листов по проверкам дорожной полицией» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6056 и опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 10, 2010 года (07.07.2010).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр национальной экономики      Министр внутренних дел
Республики Казахстан                Республики Казахстан
___________________ Е. Досаев       ___________ К. Касымов