Шектеуді алу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімі
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы "Казакстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі 339 "Ветеринария туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қазакстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялык бакылау және кадағалау комитетінің Ойыл аудандык аумақтың инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық - санитарлык инспекторының 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 3-6/101 ұсынысы негізінде, Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Актөбе облысы, Ойыл ауданы, Ш. Берсиев атындағы ауылдык округінің Кұмсай кыстағындағы "Заңғар" шаруа кожалығындағы сарып ауруына сауықтыру жұмыстарының толык жүргізіліп аяқталуына байланысты қора жайларына қойылған шектеу 2015 жылдың 10 сәуір айынан бастап алынсын.
2. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 3968 болып тіркелген Ойыл ауданы Ш. Берсиев атындағы селолық округі әкімінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 20 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауылдық округ әкімі: A. Мубараков

Об отмене ограничения
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 10 апреля 2015 года № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Согласно пунктам 35, 37 Закона РК "о местном государственном управлени и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункту 27 Закона РК "о ветеринарии" за № 339 от 10 июля 2002 года и на основании рекомендации за № 3-6/101 от 9 апреля 2015 года главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территорияльной инспекции Уилского района Комитета ветеринарного контроля и проверки МСХ РК аким сельского округа имени Ш.Берсиева ПРИНЯЛ следующие решения:
1. В связи с полным завершением оздоровительных работ против ящуры в к/х "Зангар" в населенном пункте кумсай сельского округа имени Ш.Берсиева Уилского района, начиная с 10 апреля 2015 года отменить ограничения (карантин) на скотный двор.
2. Отменить силу решения акима сельского округа имени Ш.Берсиева за № 20 от 2 июля 2014 года, зарегистрированного Департаментом Юстиции Актюбинской области за № 3968 от 17 июля 2014 года.
3. Контроль за испольнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким сельского округа: А.Мубараков