Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдердің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Г. Сейтова
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Тулемисов
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдердің
Т І З Б Е С І
1. Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 19 қаңтарда № 4158 санымен тіркелген.
2. "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгзіу туралы, аудандық мәслихаттың 13 наурыз 2015 жылғы № 199 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 31 наурызда № 4266 санымен тіркелген.
3. "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгзіу туралы, аудандық мәслихаттың 1 сәуір 2015 жылғы № 207 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 15 сәуірде № 4305 санымен тіркелген.
4. "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, аудандық мәслихаттың 22 шілде 2015 жылғы № 225 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 5 тамызда № 4452 санымен тіркелген.
5. "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы, аудандық мәслихаттың 29 қазан 2015 жылғы № 241 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 20 қарашада № 4584 санымен тіркелген.
6. Шалқар ауданының ауылдық ауылдық елді мекендерге 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 13 наурыз 2015 жылғы № 200 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 3 сәуірде № 4281 санымен тіркелген.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 262
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан" и статьей 21-1 Законом Республики Казакстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата Г. Сейтова
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов
Приложение к решению районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 262
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1. Решение от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы", Зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4158 от 19 января 2015 года.
2. Решение от 13 марта 2015 года № 199 О внесении изменений районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы", зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4266 от 31 марта 2014 года.
3. Решение от 1 апреля 2015 года № 207 О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы", зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4305 от 15 апреля 2015 года.
4. Решение от 22 июля 2015 года № 225 О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы", зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4452 от 05 августа 2015 года.
5. Решение от 20 ноября 2015 года № 241 О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы", зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4584 от 20 ноября 2015 года.
6. Решение от 13 марта 2015 года № 200 Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования соцального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шалкарского района в 2015 году, зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4281 от 3 апреля 2015 года.

7. "Шалқар ауданының ауылдық ауылдық елді мекендерге 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 200 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы, аудандық мәслихаттың 9 маусым 2015 жылғы № 214 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 23 маусымда № 4377 санымен тіркелген.
8. "Шалқар ауданының ауылдық ауылдық елді мекендерге 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы, аудандық мәслихаттың 29 қазан 2015 жылғы № 242 шешімі, Ақтөбе облысы әділет департаментінде 2015 жылы 20 қарашада № 4585 санымен тіркелген.

7. Решение от 9 июня 2015 года № 214 О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 марта 2015 года № 200 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, соцального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шалкарского района в 2015 году, зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4377 от 23 июня 2015 года.
8. Решение от 29 октября 2015 года № 242 О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 марта 2015 года № 200 "О предоствалении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, соцального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шалкарского района в 2015 году, зарегистрирован департаменте юстиции Актюбинской области № 4585 от 20 ноября 2015 года.