Жамбыл облысы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 4 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы шешімнің 1-тармағында көрсетілген облыс әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3 Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 4 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы әкімінің күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға құжаттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 3 маусымда № 1788 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 маусымда "Ақ жол" газетінде жарияланған);
2. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға құжаттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 қарашада № 1798 болып тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Ақ жол" газетінде жарияланған);
3. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауды субсидиялауға қажетті құжаттар нысандарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 3 маусымда № 1787 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 маусымда "Ақ жол" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений акима Жамбылской области
Решение акима Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким Жамбылской области РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения акима Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу некоторых решений акима области, указанных в пункте 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к решению
акима Жамбылской области
от 31 декабря 2015 года № 4
Перечень решений акима Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Решение акима Жамбылской области от 4 мая 2011 года № 8 "Об утверждении документов на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1788 от 3 июня 2011 года, опубликовано 4 июня 2011 года в газете "Знамя труда");
2. Решение акима Жамбылской области от 2 ноября 2011 года № 17 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Жамбылской области № 8 от 4 мая 2011 года "Об утверждении документов на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1798 от 15 ноября 2011 года, опубликовано 17 ноября 2011 года в газете "Знамя труда");
3. Решение акима Жамбылской области от 4 мая 2011 года № 7 "Об утверждении форм документов на субсидирование поддержки племенного животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1787 от 3 июня 2011 года, опубликовано 4 июня 2011 года в газете "Знамя труда").