Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 265 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
"Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1 – тармағында көрсетілген облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Жанкеге жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Орынбеков
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "2" қарашадағы
№ 265 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған
қаулыларының тізімі
1. "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісінің құрылысын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 297 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2012 жылғы 5 қарашада № 1835 болып тіркелген, 2012 жылдың 6 қарашасында "Ақ жол" облыстық газетінде жарияланған).
2. "Қазақстан-Қытай" магистральды құбыр жолының "С" желісінің құрылысын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы № 297 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 398 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2014 жылғы 20 қаңтарда № 2104 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 ақпанындағы "Ақ жол" облыстық газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 2 ноября 2015 года № 265
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
Исполняющий обязанности
акима области
Б. Орынбеков
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области от
"2" ноября 2015 года №265
Перечень постановлений акимата Жамбылской области,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 2 октября 2012 года № 297 "Об установлении публичного сервитута для ведения строительства линии "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1835 от 5 ноября 2012 года, опубликовано 6 ноября 2012 году в областном газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 19 декабря 2013 года № 398 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 2 октября 2012 года № 297 "Об установлении публичного сервитута для ведения строительства линии "С" магистрального трубопровода "Казахстан-Китай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2104 от 20 января 2014 года, опубликовано 1 февраля 2014 году в областном газете "Знамя труда").