Өндіріс ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Өндіріс ауылдық округінің "Штаб" елді мекенінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының теринариялық режимін белгілеу туралы" № 2 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес Өндіріс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өндіріс ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Өндіріс ауылдық округінің "Штаб" елді мекенінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын. (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 2133 болып тіркелді).
2. "Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленгін тәртіппен және мерзімдерде осы шешімнің 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Манат Копенқызы Абаховаға жүктелсін.
Өндіріс ауылдық округінің әкімі А.Саулебаев

О признании утратившим силу решения акима Ондирисского аульного округа от 19.02.2014 года № 2 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории населенного пункта "Штаб" Ондирисского аульного округа"
Решение аппарата акима Ондирисского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 27
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Ондирисского аульного округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Ондирисского аульного округа от 19 февраля 2014 года № 2 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зона с ведением карантинного режима на территории населеного пункта "Штаб" Ондирисского аульного округа". (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2014 года № 2133).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Ондирисского аульного округа" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Ондирисского аульного округа Абахову Манат Копеновну.
Аким Ондирисского аульного округа А. Саулебаев