Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 11/11 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 31/09 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 Қаулысының 12 тармағына сәйкес Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 11/11 "Шет ауданының жергілікті атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3200 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32 (10 548) "Шет шұғыласы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Ә.Е. Тілегеноваға жүктелсін.
Шет ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Төлеуқұлов

О признании утратившим силу постановление акимата Шетского района № 11/11 от 08 апреля 2015 года
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 24 августа 2015 года № 31/09
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шетского района от 08 апреля 2015 года № 11/11 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Шетского района" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3200, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" 6 августа 2015 года № 32 (10 548)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тлегенову А.Е.
Исполняющий обязанности
акима Шетского района
Б. Тулеукулов