Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/455 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылсын деп танылсын:
1) 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 «Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2147 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2012 жылғы 18 қыркүйекте жарияланған);
2) 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/180 «Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2299 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2013 жылғы 3 қазанда жарияланған);
3) 2014 жылғы 5 ақпандағы № 14/217 «Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне өзгеріс енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2360 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 25 ақпанда жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Ибағаров
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов

О признании утратившими силу некоторых решений областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/455
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения областного маслихата:
1) от 10 августа 2012 года № 5/68 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2147, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 18 сентября 2012 года);
2) от 16 августа 2013 года № 12/180 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2299, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 3 октября 2013 года);
3) от 5 февраля 2014 года № 14/217 «О внесении изменения в решение областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2360, опубликовано 25 февраля 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     М. Ибагаров
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов