"Үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 407 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 380 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Үгіт материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 407 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-14-114 тіркелген 2009 жылдың 7 қазанында "Көзқарас - Взгляд" газетінде жарияланған).
Аудан әкімі                                Т. Исабаев

О признании утратившим силу постановления от 7 сентября 2009 года № 407 акимата Костанайского района "Об определении мест для размещения агитационных материалов"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 8 июля 2015 года № 380
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление от 7 сентября 2009 года № 407 акимата Костанайского района "Об определении мест для размещения агитационных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-14-114, опубликовано 2 октября 2009 года в газете "Көзқарас - Взгляд").
Аким района                                Т. Исабаев