Бұрын, 2015 жылғы 01 маусымда қабылданған, Панфилов ауылдық округінің "Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі Тоқта ауылындағы Абай атындағы көшесіне шектеулі іс-шаралар орнату туралы" № 2 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 06 қазандағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі шектеулі іс-шараларды алу туралы 2-19/305 ұсынысы негізінде, Панфилов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ қабылдайды:
1. Малдардың жұқпалы ауруларының ошағын жою бойынша кешенді ветеринарлық шараларының өткізілуіне байланысты Ертіс ауданының Панфилов ауылдық округінің Тоқта ауылындағы Абай атындағы көшесіне салынған шектеулі шаралар алынсын.
2. Бұрын, 2015 жылғы 01 маусымда қабылданған, Панфилов ауылдық округінің "Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округінің Тоқта ауылындағы Абай атындағы көшесіне шектеулі іс-шаралар орнату туралы" № 2 шешімінің (Павлодар облысы бойынша Әділет департаментінің нормативті - құқықтық актісінің тізілімінде 2015 жылдың 29 маусымдағы № 4557 тіркелген, аудандық "Ертіс нұры" газетінде 2015 жылдың 11 шілдедегі № 27 және "Иртыш" газетінде 2015 жылдың 11 шілдедегі № 27 жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Панфилов ауылдық округі әкімі А. Кәрібаев

Об отмене ранее принятого решения акима Панфиловского сельского округа № 2 от 1 июня 2015 года "Об установлении ограничительных мероприятий по улице имени Абая в селе Тохта Панфиловского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Панфиловского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 06 октября 2015 года № 5
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Иртышской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 2-19/305 от 29 сентября 2015 года, о снятии ограничения с улицы имени Абая села Тохта Панфиловского сельского округа Иртышского района, аким Панфиловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по улице имени Абая в селе Тохта Панфиловского сельского округа Иртышского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидаций очагов заразных болезней животных.
2. Ранее принятое решение акима Панфиловского сельского округа № 2 от 1 июня 2015 года "Об установлении ограничительных мероприятий по улице имени Абая в селе Тохта Панфиловского сельского округа Иртышского района" (зарегистрировано в реестре нормативно-правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 4557 от 29 июня 2015 года, опубликовано в районных газетах "Ертіс нұры" № 27 от 11 июля 2015 года и "Иртыш" № 27 от 11 июля 2015 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Панфиловского
сельского округа А. Карибаев