Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 280-V шешімі
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы заңының 21-1-бабының 2-тармағына, "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілген қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 қаулысының күші жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 615 қаулысына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 27 маусымдағы № 199-V "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2949 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2014 жылғы 24 шілдеде № 28 санында жарияланған) шешімі;
2) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 222-V "Исатай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын-үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3068 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 2 санында жарияланған) шешімі;
3) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 222-V "Исатай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын-үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 241-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3144 болып енгізілген аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 15 санында жарияланған) шешімі.
2.Осы шешімнің бір данасы облыстық әділет департаментіне жолдансын.
3.Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау үшін бір данасы аудандық "Нарын таңы" газетіне жолдансын.
4.Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХII сессиясының төрағасы:                А. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
аудандық мәслихаттың тұрақты
комиссиясы төрағасы:                       С. Қабделов

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2015 года № 280-V
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьей 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии c пунктом 2 статьи 21-1 закона Республики Казахстан "Нормативно правовых актов" от 24 марта 1998 года и Постановления Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года за № 615 “О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" Исатайскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата:
1) От 27 июня 2014 года № 199-V "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2949, опубликовано в № 28 от 28 июля 2014 года в районной газете "Нарын таңы");
2) От 3 декабря 2014 года № 222-V "Об утреждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Исатайском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3068, опубликовано в № 2 от 15 января 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
3) от 20 марта 2015 года № 241-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 декабря 2014 года № 222-V "Об утреждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Исатайском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3144, опубликовано в № 15 от 16 апреля 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
2. Один экземпляр настоящего решения направить Областную Департамент юстиции.
3. Один экземпляр настоящего решения направить для опубликования в газете "Нарын таны"
4. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель внеочередной ХХХII
сессии районного маслихата                 А.Ахметжанова
Исполняющий обязанности
Секретаря районного маслихата
Председатель постоянной комиссии
районного маслихата                        С. Кабделов